Slovensko

Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri!

Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri! Martin Borgula je bývalým členom SMERU-SD a v sucasnoti pracuje pre SME RODINA. Na...

Napísal Andrej · >
Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri!

Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri!

Martin Borgula je bývalým členom SMERU-SD a v sucasnoti pracuje pre SME RODINA. Na sociálnej sieti Facebook Borgula uverejnil krátku rozprávku o Trubanovi a ESETE. Po zverejnení tejto krátkej rozprávky sa pripojil Michal Truban, ktorý skritizoval kroky exSMERAKA. Podľa neho je to klasická stará metóda politikov. Podľa lídra Progresívneho Slovenska ide o jasnú konšpiráciu a klamstvo. Podľa Trubana sa starí politici obávajú výmeny.

Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri!

„Predpokladajme, že som bohatý majiteľ firmy ESET a predpokladajme, že chcem “nenapadne” podporiť niekoho zo Slovenska, aby v prospech mňa ovplyvňoval Slovensku politiku. Ako by som to mohol urobiť? Možno takto: Zoberiem 30 mil. Eur, pošlem ich do dánskej investičnej spoločnosti AXCEL, nech ich investujú. Mam, ale jednu podmienku – 18 miliónov investujte, zarábajte na nich a zarábajte nimi aj pre mňa. Za 12 miliónov, ale, – a to je ta podmienka – AXCEL, nákup cez svoju dcérsku spoločnosť LOOPIA podiel od Michala Trubana vo firme WebSupport.

Nevadí, že ta firma ma hodnotu o cca 8 – 10 mil. Nižšiu. Nevadí, že ma hodnotu 2 – 4 mil. (venoval som sa tomu v mojich predošlých statusoch). Jednoducho to nakúpte a nestarajte sa! AXCEL a LOOPIA možno ani netušia, čo je za tým. Mne by sa, ale týmto spôsobom podarilo ako bohatému akcionárovi ESETU, ktorý chce ovplyvňovať Slovensku politiku, urobiť zo Slovensko.

Miska bohatého podnikateľa so zdanlivo úspešným príbehom a zároveň by som mu takto prispel obrovskou sumou na kampaň bez toho, aby ktokoľvek tušil, že som za tým práve ja, bohatý majiteľ ESETU – však nakupovala Dánska investičná spoločnosť. Teraz už môže bohatý Misko smelo prezentovať svoj príbeh a míňať peniaze na kampaň. Ved ich ma “legálne” nadobudnute a ma ich veľa. Nikto netuší, že som za tým a nikto netuší, ako mi to bohatý Misko bude musieť splatiť, keď raz bude vládnuť… Ale toto je len rozprávka, ktorá s realitou nemé nič spoločné  alebo?

 
 

Rozpravka o Trubanovi a EsetePredpokladajme, ze som bohaty majitel firmy ESET a predpokladajme, ze chcem “nenapadne”…

Gepostet von Martin Borguľa am Donnerstag, 11. Juli 2019

Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri!

„Toto presne je metóda starých politikov. Vymyslia si akékoľvek konšpirácie a klamstvá, lebo sa boja, že ich vymeníme. Dokonca aj priznajú, že si to vymysleli, len, aby zasiali štipku pochybnosti. Takto nahrávajú konšpiračným médiám. Ďakujeme, túto hru s vami hrať nebudeme. Starých politikov netreba riešiť, treba ich vymeniť“ Vyjadril sa na socialnej sieti Facebook Truban

Zdroj: https://www.facebook.com/miso.truban/posts/456809791783159, https://www.facebook.com/3105213332837346/posts/3192431197448892?s=100000201609316&sfns=mo&fbclid=IwAR36_a1HQgkEJwTCh1Tu5AvHGw0ihRFe3DQQmtH3Tr3XrYBwZ6QdkNCnZj4

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

2 Replies to “Rozprávka o Trubanovi a ESETE. Líder Progresivcov Truban zúri!”

  1. Tak že takto migrant Miško zbohatol. A preto je robotnik lenivec, lebo nedokaže zarobiť peniaze ako Miško. A ten migrant na začiatku, ved vyzera presne tak, ako ti študovani migranti čo sa nam hrnu do Europy.

  2. Ak máte zlý dojem z kdejakých kotlieb alebo Blahu, tak vždy sa to dá “napraviť” pohľadom na tieto progresivistické kreatúty. Truban, Čaputová, Beblavý, Kiska…všetci do jedného reprezentujú ten najhorší gýč a vyprázdnenosť. Páni “podnikatelia”, “manažéri”, “aktivisti”, ktorých predsa nevolia žiadni lúzri, že áno.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *