piatok, 28 januára, 2022

RTVS tieklo do topánok! Kotleba ich však zachránil

Posledné články

RTVS tieklo do topánok! Kotleba ich však zachránil

Je paradoxné, že Mariána Kotlebu alebo aj členov LSNS málo kedy pozvú do politickej diskusie. Veľa krát ich mainstream nazýva fašistami či populistami. Koniec koncov „Fašista a populista“ Kotleba zachránil RTVS.

RTVS tieklo do topánok! Kotleba ich však zachránil

Incident sa stal po jednej akcii, ktorej sa zúčastnil aj štáb Slovenskej televízie. Posledné dni boli upršané, a tak motorové vozidlo RTVS nechtiac zapadlo v bahne. Čo by liberáli a mainstream nečakali. Vyslobodiť ich prišiel líder LSNS Marián Kotleba, ktorý bez akýchkoľvek zbytočných slov pomáhal zabadnutým členom RTVS. Traktor značný ZETOR vytiahol dodávku RTVS bez akýchkoľvek problémov.

Kotleba po úspešnej vyslobodzovacej akcii povedal: Neexistuje prekážka, ktorú by naša strana s pomocou Božou nezdolala.“

https://www.youtube.com/watch?v=KRcuLX2LMIo

Po slávnostnej omši v kostole sv. Martina v Čeríne zapadla technika RTVS v rozmočenom teréne. Aj napriek tomu, že RTVS nás dlhodobo ignoruje, predseda strany Marian Kotleba neváhal a ich techniku z terénu vyslobodil.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=KRcuLX2LMIo

foto: Marian Kotleba  Ivan Majerský, Pravda

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články