piatok, 28 januára, 2022

Sajfa prehovoril! Neuveríte, čo vytiahol na Mariana Kočnera.

Posledné články

Sajfa prehovoril! Neuveríte, čo vytiahol na Mariana Kočnera.

Známy moderátor komerčného rádia na Slovensku prezradil aký mal vzťah s Mariánom Kočnerom. Moderátor Matej Cifra akýkoľvek bližší vzťah s Mariánom Kočnerom popiera. Na druhej strane však nejde popierať fakt, že sa pár krát na slávnostných večierkoch s Mariánom Kočnerom objavil na spoločných fotografiách.

V okolí známeho moderátora sa však za posledné roky pohybovalo mnoho ľudí. Medzi ktorými bol aj kontroverzný podnikateľ, ktorý je momentálny obvinený z objednávky vraždy Kuciaka a jeho snúbenice.

Sajfa prehovoril! Neuveríte, čo vytiahol na Mariana Kočnera.

„Poznáme sa minimálnych pätnástich rokov cez jeho dcéry. Staršia Karolína bola blízka kamarátka mojej dávnej priateľky, mladšia Andrea praxovala u nás v rádiu, povedal Sajfa, ktorý tvrdí, že s

Kočnerom naposledy hovoril pred 5 rokmi
„Kamaráti sme neboli. Komunikáciu inicioval on, zaujímal ho svet šoubiznisu, čo si myslím o tom či onom. Nikdy v živote sme spolu nekomunikovali na nijakej inej úrovni, ako na ním zaujímajúcej sa o spoločenské dianie a nikdy v živote som s ním nekomunikoval cez Threemu, keďže ju ani nemám nainštalovanú, dodáva známy moderátor.

Sajfa priznáva, že je zo situácie znechutený, a ak by vedel, čo sa stane nikdy by s ním takto uvoľnené nediskutoval. O možnej konverzácii Sajfa a Kočner ešte pred nedávnom informoval investigatívny novinár Dano. Ten sa momentálne aj s Rudolfom Vaským nachádza vo väzbe.

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/924260/sajfa-o-tajnej-komunikacii-s-kocnerom-vyzvedal-o-soubiznise-na-znamom-politikovi-nenechali-ani-nitku-suchu/?AT=wgt.hp_hp-najcitanejsie-24.c.x…B.

foto zdroj: anc/ Sajfa a Kočner- https://www.cas.sk/clanok/924260/sajfa-o-tajnej-komunikacii-s-kocnerom-vyzvedal-o-soubiznise-na-znamom-politikovi-nenechali-ani-nitku-suchu/?AT=wgt.hp_hp-najcitanejsie-24.c.x…B.

 

https://sketcher.startitup.sk/humanitarna-organizacia-vola-sajfu-ci-prezidenta-kisku-zachranovat-ludske-zivoty-do-afriky/sajfa/ – Sajfa

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články