utorok, 7 decembra, 2021

Sajfa sa pustil do Slovanistov! To, čo nasledovalo moderátor NEČAKAL!

Posledné články

Sajfa sa pustil do Slovanistov! To, čo nasledovalo Sajfa NEČAKAL!

Na fanúšikov Slovana Bratislava sa zmietla masívna vlna kritiky po tom čo vyvesili transparent White Lives Matter. Média tento transparent omažite odsúdili.

K odsúdeniu a kritike sa pridal aj známi moderátor Fun Radia Matej „Sajfa“ Cifra, ktorý považuje tento transparent za vrchol primitivizmu.

Foto, ilustračná: SITA/Martin Medňanský
Foto, ilustračná: SITA/Martin Medňanský

„Vrchol primitivizmu. A najväčšia úbohosť je, že nikto z kompetentných zo Slovana proti takémuto niečomu nezakročí, ale asi niekde hlboko vnútorne to cítia rovnako. Hanba,“

„All lives matter (v preklade „na všetkých životoch záleží“), tak sa tak začnime správať.“ Vyjadrila sa známa tvár.

Marko Erd/SITA

Reakcia Sajfu však neostala bez povšimnutia a na paškál si ho zobral líder strany VLASŤ Štefan Harabin, ktorý sa s ním nemaznal

Celé vyjadrenie Štefana Harabina

Sajfovi

bez najmenších pochybnosti evidentnému slniečkarskému ultrafašistovi, okrem iného, mediálnemu lokajovi Kollára, zjavnému plagiátorovi a antikresťanskému propagátorovi moslimskej rodiny v intenciách jedenástich detí s desiatimi ženami splodených zrejme pod vplyvom ním prepašovaných drog v rokoch nedávno minulých,
odkazujem, že ja som hrdý Slovan bielej rasy. To vôbec neznamená, že som proti iným rasám.

Mimoriadne pozitívne vnímam a úprimne si cením a vážim aktivity Slovanistov, športovcov v smere prihlásenia sa k Slovanskej minulosti, čo je naša samozrejmá identifikačná povinnosť vo vzťahu k našej histórii.

Na rozdiel od sorošovského kozmopolitu Sajfu, ja Slovanistov považujem za nesporne „mojich Slovenských a Slovanských bratov“.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články