Image default
 
 
Schizofrenické názory vládneho zlepenca

Súčasná vládna koalícia je naozaj zaujímavým zlepencom politikov, ktorých názorovost je úplne odlišná. Na druhej strane sú však šťastný (hlavne Smer), že koalícia vôbec vznikla.

Cséfalvayová k Ruskej federácii
Cséfalvayová k Ruskej federácii

Vládna koalícia prešla asi pred pol rokom tieňovou rekonštrukciou, ktorá absolútne nič nezmenila. Pravdu povediac sa koalícia nestarala skoro o vôbec nič. Hádky a egocentrické myslenie lídrov s určitosťou nepomohli obyvateľom Slovenska ani jedným percentom. Vládnutie súčasnej koalície sa dá porovnať s nejakou mediálnou reality show.

 
 

Matovic vs Danko, Sulík vs Fico a dalo by sa pokračovať aj ďalej. Žiadne opatrenia na podporu a zlepšenie života, školstva, zdravotníctva. Po novom sa názorovosť koalície mení čoraz viac a viac. Je obrovským prekvapením ako sa názor jednotnej koalície v čase vládnej krízy mení každým dňom. V súčasnosti je rozhádaná strana Most-hid a SNS. Ide o problematiku sankcií Ruskej federácie. Zatiaľ čo predseda národnej rady a hlava SNS donekonečna spomína aké sú sankcie zbytočne a mali by čoskoro skončiť.

Strana Most-hid na čele zo ‚špecialistkou‘ pre zahraničnú politiku Cséfalvayová s postojom Andreja Dánka absolútne nesúhlasí. Je aspoň vidieť v tomto jednoduchom príklade ako sa názory ‚jednotnej‘ koalície úplne odlišujú. Názorovosť Andreja Dánka je niekedy komédiou prvého stupňa. Dankov Názor na sankcie o ruskej federácii je s prekvapením pozitívny. Práve vzťahy ruská a slovenskej republiky by nemali byť v žiadnom prípade narušené politikov západu.

Obchodné vzťahy ruská a slovenská by v budúcnosti mohli znamenať perspektívu. Najzásadnejším spôsobom bol Schizofrenicky názor smeru. Fico rozpráva o jadre EÚ a následne sa pôjde pýtať Lajčák na názor Lavrova na. Obchodné vzťahy ruská ci Slovenská by nemali byť narušené žiadnymi európskymi pravidlami, ktoré aj tak nič pozitívneho nepriniesli. Práve slová zapado-demokratov ako Czefalvayova môžu na trvalo ovplyvniť súčasne stavy medzi najzásadnejším ruským partnerom a Slovenskom.

Andrej Danko: „Sankcie voči Rusku už nebudú dlho trvať“

Slovenská republika by si mala zachovať suverenitu v oblasti obchodných a zahraničných vzťahov nielen na západné krajiny ale taktiež bojovať o východné trhy, ktoré sa neustále rozvíjajú a majú čo priniesť. Práve sankcie nenarušili súčasný stav a ekonomiku Ruska práve naopak. Štáty Európskej únie sú práve týmto spôsobom narušené a to práve firmy, ktoré sa o východný trh zaujímali.

Sankcie voči Rusku netrestá Rusov ale práve Európske podniky, ktoré svoju výrobu a produkciu orientovali aj na východ. Vzťahy s Ruskom by sa nemali v žiadnom prípade narušiť. Na druhej strane netreba zabúdať, že sme členmi únie avšak obchodné vzťahy sú pre krajinu dôležitým aspektom. Šialená jednota únie proti Rusku vôbec nezabráni tomu, že sa Rusko bude neustále zlepšovať. Práve sankcie sú ukážkou ako sa krajina začala produkovať vlastnú výrobu a vlastnú produkciu. A stále je tu výber krajín, ktorého sa sankcie netýkajú. Sankcie voči Rusku sú len jasným krokom späť pre celú.
   

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

 

Súvisiace články

Tvrdá porážka Petra Porošenka?

Andrej

Fico povedal pravdu o Americkej ropnej invázii v Iraku!

Daniel

Korda: „Vyzerám ako Ch*j“…video vo vnútri

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..