piatok, 28 januára, 2022

Schutz: Kiska je dosť prozápadný a protiruský, čo sú požiadavky doby…video vo vnútri

Posledné články

Novinár, komentátor či moderátor tým je všetkým Peter Schutz, ktorý patrí medzi „osobnosti“ prozápadnej orientácie.

Vládu by si viac predstavoval orientovanú na pravicu ako ľavicu. Na druhej strane sú prozápadný novinár určitou hrozbou pre kritický svet, pretože ho rozdeľujú na dobro a zlo.

Svet by mal byť jedným obrovským kritickým myslením obyvateľstva. Kritizovať by sa mal západ ale taktiež aj východ, pretože ani jedno geopolitické rozhodnutie nie je najlepším riešením pre ľudí. Novinári denníkov však vytvárajú verejnú mienku, ktorá obviňuje východ zo všetkého zlého.

https://www.youtube.com/watch?v=ECUSWuxk7ec&t=21s

Kometár Schutza k únosu Vietnamca

Posledný komentár Schutza je toho príkladom. Podľa neho je Kiska dosť prozápadný a protiruský, čo sú požiadavky doby. Požiadavky doby ? Doby, ktorá donekonečna vytvára múr medzu Ruskom a USA ? Najhoršie na tom je, že takéto „osobnosti“ dostávajú široký priestor v novinách, časopisoch či televíziách a týmto spôsobom určitej formy protiruskeho cítenia zobudiť verejnú mienku do okamihu, kedy samotný ľudia začnú byť protiruský poprípade protizápadný. Ľudia by mali ostať v strede a byť kritický na obydva strany.

Novinárske celebrity komentujú aktuálny politický vývoj

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články