PICUS Capital
Image default
Slovensko

Schutz: Kiska je dosť prozápadný a protiruský, čo sú požiadavky doby…video vo vnútri

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Novinár, komentátor či moderátor tým je všetkým Peter Schutz, ktorý patrí medzi „osobnosti“ prozápadnej orientácie.

Vládu by si viac predstavoval orientovanú na pravicu ako ľavicu. Na druhej strane sú prozápadný novinár určitou hrozbou pre kritický svet, pretože ho rozdeľujú na dobro a zlo.

Svet by mal byť jedným obrovským kritickým myslením obyvateľstva. Kritizovať by sa mal západ ale taktiež aj východ, pretože ani jedno geopolitické rozhodnutie nie je najlepším riešením pre ľudí. Novinári denníkov však vytvárajú verejnú mienku, ktorá obviňuje východ zo všetkého zlého.

Kometár Schutza k únosu Vietnamca

Posledný komentár Schutza je toho príkladom. Podľa neho je Kiska dosť prozápadný a protiruský, čo sú požiadavky doby. Požiadavky doby ? Doby, ktorá donekonečna vytvára múr medzu Ruskom a USA ? Najhoršie na tom je, že takéto „osobnosti“ dostávajú široký priestor v novinách, časopisoch či televíziách a týmto spôsobom určitej formy protiruskeho cítenia zobudiť verejnú mienku do okamihu, kedy samotný ľudia začnú byť protiruský poprípade protizápadný. Ľudia by mali ostať v strede a byť kritický na obydva strany.

Novinárske celebrity komentujú aktuálny politický vývoj

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Súvisiace články

Poslanec je pripravený brániť svoju vlasť…video vo vnútri

Roman

Ako by dopadli voľby v roku 2018?

Roman

Nicholsonovej „tradičná chatka“ neuvedená v majetkovom priznaní

Damián

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..

AdBLOCKER!!

Musíme vás požiadať aby ste vypli svoj blokátor reklám (adblocker). 
Reklamy zabezpečujú chod tejto stránky. Vy by ste predsa tiež nechceli pracovať zadarmo. 

Close
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →