štvrtok, 27 januára, 2022

Schyľuje sa k MEGAŠKANDÁLU Remišovej? Opozičný poslanec upozornil na vážne podozrenia!

Posledné články

Schyľuje sa k MEGAŠKANDÁLU Remišovej? Opozičný poslanec upozornil na vážne podozrenia!

Dvojaký meter?

Prešlo 100 dní vlády Igora Matoviča a opozičný poslanec Richard Raši sa prostredníctvom socialnej sieti Facebook rozhodol zhodnotiť prácu Veroniky Remišovej. Poslanec Raši upozornil, že Remišová ako prvé mesto navštívila práve Lučenec, ktorému šefuje poslankyňa Za ľudi Alexandra Pivková.

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

Podľa Rašiho Veronika Remišová zablokovala peniaze určené mestám a obciam a podporovať chce najmä regióny, kde šefujú blízky predsedovia samosprávnych krajov, primátori a starostovia.

„Bola aj na samosprávnych krajoch v Banskej Bystrici a Košiciach, kde sú koalícií blízki župani, rovnako ako v Humennom, kde je koaličný primátor. Pani Remišová tak dala jasne najavo, komu chce dávať peniaze,“ uviedol Raši.

Jej status zo sociálnej siete: „navštívili sme menej rozvinuté regióny, kde budeme smerovať intenzívnu pomoc“ podľa Rašiho znamená, že „Remišová jasne povedala, že ideme dávať svojim“.

Príkladom je aj Spišský Hrhov

„Len v roku 2019 smerovalo na dotáciách do obce Spišský Hrhov, kde bol starostom jej dnešný poradca pre regionálny rozvoj, poslanec jej strany a budúci štátny tajomník Vladimír Ledecký, minimálne 366 970 eur,“ povedal Raši.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články