piatok, 28 januára, 2022

Šéf agentúry Focus nepotešil liberálov. Po týchto slovách ostala mainstremova novinárka Hanzelova v šoku!

Posledné články

Šéf agentúry Focus nepotešil liberálov. Po týchto slovách ostala mainstremova novinárka Hanzelova v šoku!

Tieto slova pravdepodobne mainstream a súčasný liberálny trend nepotešia. Šéf agentúry Focus Martin Slosiarik to povedal úplne na rovinu a mainstremovu novinárku Hanzelovú v rozhovore poriadne šokoval.

Podľa Slosiarika by tamdem LSNS a Vlasť mohol ohroziť súčasný liberálny trend, ktorý je mediálne označovaný za možného favorita. Ide predovšetkým o Progresívne Slovensko, ktoré je pripravené vystredat súčasnú koalíciu.

Šéf agentúry Focus nepotešil liberálov. Po týchto slovách ostala mainstremova novinárka Hanzelova v šoku!

Významným problémom je však masívny zlepenec. Predstava koalície na čele s Matovičom, Sulikom, Trubanom, Beblavým či Kollárom je naozaj veľmi ťažko predstavitelná. Netreba zabudnúť, že ešte pred nedávnych bol Matovič rozhadany s Kiskom či Hlina si nevedel nájsť cestu k Sulíkovi. Dnes ich však spája jedna vec, a to výhra nad SMEROM.

Netreba však zabudnúť, že Harabin má obrovský politicky potenciál a spájanie s Kotlebom by mu mohlo priniesť ešte významnejšie ovocie.

Slosiarik priznáva, že pri tomto spojení Kotlebu a Harabína môže dôjsť k šokujúcemu víťazstvu a možnej prehre liberálov, ktorí sú pripravené vládnuť.

Zuzana Hanzelová Kovačič ostala v nemom úžase
„Wow, to je prekvapivé, bola jediná reakcia, na ktorú sa zmohla redaktorka.

Podľa Martina Slosiarika je evidentné, že ak by došlo k nejakej spolupráci týchto dvoch strán, tak s jeho pohľadu je to potom zoskupenie strán, ktoré má aj na samotné víťazstvo vo voľbách. Slosiarik tak isto potvrdil, že LSNS a strana Vlasť môže mať skrytého voliča. Ide o 2 až 3 percenta. Vtedy by Kotlebovci mohli dosiahnuť 14-15 percent. Netreba zabúdať aj na silný potenciál Štefana Harabina.

Zdroj: https://ac24.cz/-/sef-agentury-focus-nevylucuje-volebni-vitezstvi-tandemu-kotleba-harabin?redirect=%2F

Foto: HN/Peter Mayer, https://www.bystricoviny.sk/spravy/martin-klus-verejne-spochybnil-prieskum-agentury-focus/attachment/martin-slosiarik/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články