pondelok, 6 decembra, 2021

Šeligov krok rozzúril Kotlebovcov do nepríčetnosti! „To, čo si už dovoľuje tento HLUPÁČIK prekročilo všetky medze“

Posledné články

Šeligov krok rozzúril Kotlebovcov do nepríčetnosti! „To, čo si už dovoľuje tento HLUPÁČIK prekročilo všetky medze“

Nikto z poslancov ĽSNS sa pred vstupom do parlamentu neprekážalo dokladom o plošnom testovaní. To však znamenalo, že sa Juraj Šeliga rozhodol pre razantný krok, ktorý rozčúlil Kotlebovcov do nepríčetnosti

Zdroj: TASR

O situácii napísal opozičný poslanec Mazurek na socialnej sieti Facebook

ŠELIGA SI MYSLÍ, ŽE ZÁKONY PRE NEHO NEPLATIA! PRÁVE NÁS VYKÁZAL Z PARLAMENTU, LEBO SME MU ODMIETLI UKÁZAŤ NEJAKÝ CERTIFIKÁT!

To, čo si už dovoľuje tento hlupáčik prekročilo všetky medze. Nikto z našich poslancov sa pri vstupe do parlamentu nepreukázal žiadnym dokladom o našom vlastnom zdravotnom stave. Pretože nám to žiaden zákon neprikazuje, a pretože na to žiaden policajt nemá kompetenciu.

Zdroj: TASR/Jakub Kotian/ilustračné foto

Juraj Šeliga, ktorý predsedal schôdzi NR SR sa nás však rozhodol v rozpore so všetkými zákonmi vykázať z pléna. Nedokázal nijak vysvetliť, aký zákon sme porušili, a ktoré nariadenie na naše vykázanie využil. Iba hapkal o nejakom nerušenom priebehu schôdze, ktorú ale nikto z nás nerušil!

Vládu a ich poslancov už nezaujímajú nejaké zákony či Ústava, robia si čo len chcú a rozkazujú na Slovensku ako králi, preto sme sa im postavili. Dnes okolo 17:00 k tomuto usporiadame tlačovú konferenciu a na Šeligu podáme trestné oznámenie.

Je ale potrebné si uvedomiť, že všetci poslanci Smeru a nezaradení prítomní poslanci sa tomuto diktátu podvolili a pekne svoje doklady ukázali. Aj napriek tomu, že hovorili aké je to nezákonné.

Ak máte väčšinu opozície, ktorá len kecá a nakoniec sa podrobí nedemokratickým opatreniam v rozpore so zákonmi a Ústavou, tak sa dá ťažko proti Matovičovi bojovať. My jediní sme dnešným gestom ukázali, že za ľudí bojujeme a nechceme sa vzdať pred diktátom tohto psychopata.

https://youtu.be/3DthnYUhSfY

To je možno aj odpoveď na to, prečo zvyšok opozície pristupuje k boju proti Matovičovi tak vlažne… Nemajú odvahu ani na takéto gesto vzdoru.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články