štvrtok, 27 januára, 2022

Situácia v Humennom sa komplikuje. Nastáva chaos a hromadia sa podvody?

Posledné články

Stuácia v Humennom sa komplikuje. Nastáva chaos a hromadia sa podvody?
Dlhé roky v meste Humenné bola na poste primátorky Jana Vaľová za Smer-SD. Média ju označili za „Železnú Lady“ čo je dnes v Humennom skôr synonymom poriadku a zodpovednosti za jej úradovania.

Komentáre ľudí k novému vedeniu mesta Humenné:
„Nové vedenie mesta len ukázalo, že aj deti môžu rozhodovať o mestských peniazoch. Predražili sa nákupy, zdražela mestská doprava a všetky tie sľuby sa nenapĺňajú.“

 

Situácia v Humennom sa komplikuje. Nastáva chaos a hromadia sa podvody?

Jana Vaľová na sociálnej sieti uverejnila:

Na Podskalke sa rúška roznášajú ale seniori v Humennom si o nich musia požiadať

Momentálne sa veľa rozpráva o voľbách a o tom, že OĽANO vyhralo vo všetkých rómskych osadách. Poslanec Šudik (OĽANO) daroval rúška pre Humenné a roznášal ich v našej osade Podskalka. Vyzýval ma posmeškami, aby som nasledovala jeho príklad.

Pozrela som sa ako dopadli voľby u nás na Podskalke. Hádajte aká strana vysoko zvíťazila?? Uhádli ste. OĽANO‼️ Získali 240 hlasov a druhá strana v poradí: Za ľudí 37 hlasov.

Čo sa týka rúšok, tie by malo mesto zabezpečiť pre najviac ohrozené skupiny. Seniori si musia telefonovať na mestskú políciu ak chcú rúška. Miesto toho, aby ich mesto roznieslo starším občanom. Veď majú zoznamy seniorov. Dobrovoľníci alebo pracovníci z úradu ich môžu kľudne rozniesť do schránok v hygienickom balení. Na osadu Podskalka ich donesie sám pan poslanec Národnej rady za OĽANO. Je to naozaj na zamyslenie či máme na všetky ohrozené skupiny rovnaký meter. Možno keby to vedel šéf OĽANO a premiér Matovič aj by sa rozplakal nad takouto organizáciou…

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články