nedeľa, 28 novembra, 2021

Škandál! Čo spája Andreja Kisku a mafiána Žembu?

Posledné články

Škandál! Čo spája Andreja Kisku a mafiána Žembu?

Bývali prezident Slovenskej republiky a v súčasnosti líder strany Za Ľudí mal v minulosti opakovane kupovať pozemky od firiem a ľudí, ktorí mali mať kontakty na mafiánskeho bossa Ondreja Žembu. Ten bol v minulosti prepojený aj na Mikuláša Černáka či Milana Reichela, ktorý je taktiež v poslednom období spájaný s mafiánskym podsvetím. V tomto prípade malo ísť o podobné podvodné akcie, aké sa stali v roku 1999 so zubárom Jánom Francom. Ten svoj spor s Kiskom vyhral.

Škandál! Čo spája Andreja Kisku a mafiána Žembu?

Žemba bol v minulosti spájaný s dvoma mafiánskymi vraždami. Venoval sa kulturistike a bol známou prezývkou Pán Tatier

Práve vysoké vplyvy a ich firmy mali pozemky získavať pochybnými spôsobmi. Išlo napríklad o čudné notárske zápisnice či pochybné prevody v katastri. Takto údajne aj bývalý prezident Kiska získal pozemok doktora Franca. Kiska tieto informácie popiera. Ex prezident mal podobným spôsobom získať ešte jeden pozemok, ktorý bol spájaný so skupinou, ktorá bola v Poprade v danom čase známymi kontaktmi s podsvetím.

Niekolkonásobný majster Československa v kulturistike a údajný boss podsvetia 25.4.2019 vo svojom dome v Spišskej Sobote dostal infarkt. Privolaná lekárska pomoc už nemohla nič robit.

Zdroj: https://www.dennikdnes.sk/2019/11/12/skandal-neuverite-co-spaja-kisku-s-mafianom-zembom/, https://hlavne.sk/domace/ondreja-zembu-zradilo-srdce/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články