utorok, 7 decembra, 2021

Škandál! Juncker urazil všetkých ľudí, ktorí milujú svoju krajinu

Posledné články

Škandál: Juncker urazil všetkých ľudí, ktorí milujú svoju krajinu

Šokujúce: Juncker urazil všetkých ľudí, ktorí milujú svoju krajinu
Škandál: Juncker urazil všetkých ľudí, ktorí milujú svoju krajinu

Šéf Európskej komisie to tentokrát prehnal. Súčasný trend  novodobej multikulturálnej kultúry v Európe je čoraz intenzívnejší aj u súčasných lídrov komisie. Pravdepodobne to tak vníma aj šéf Európskej komisie Juncker. Podľa neho sú to populisti, nacionalisti a hlupáci, ktorí sú zamilované do svojich vlastných krajín.

Škandál: Juncker urazil všetkých ľudí, ktorí milujú svoju krajinu

Títo populisti, nacionalisti, hlúpi nacionalisti, sú zamilovaní do svojich vlastných krajín, povedal Juncker pre CNN.

Arogantný Juncker tak poukázal, že odlišný názor v Európskej únii nemá žiadnu váhu. Nacionalistov tak vníma ako hlupákov či populistov. Jasným príkladom je napríklad aj Macron či Merkelová. Práve dvojica chcela podsúvť masovú  migráciu aj krajinám, ktoré absolútne s migráciou nesúhlasili. Macron sa dokonca vyhrážal eurofondami. Tak isto netreba zabudnúť, že kvôli ochrane hraníc pykalo Madarsko.

Juncker proste daroval každému euroskeptickému hnutiu na kontinente citát, ktorí budú v nasledujúcich rokoch vracať späť do tváre EÚ.

Dodal, že opozícia voči masovej migrácii poháňa populizmus, poznamenáva: Nemajú radi tých, ktorí prichádzajú zďaleka, mám rád tých, ktorí prichádzajú zďaleka… musíme konať solidárne s tými, ktorí sú v horšej situácii, ako mi” Juncker tak súcití viac s migrantmi ako s európanmi.

Treba pripomenúť, že masová migrácia je dlhodobým problémom, ktorý pravdepodobne ostane problémom číslo 1. Merkelová a Macron v žiadnom prípade migrácii nepomohla. Práve naopak. V súčasnosti však nacionálny trend zvíťazil ako v Maďarsku taká aj vo Francúzsku či v Taliansku.

Nacionálne sily tak môžu v´vytvoriť plnohodnotnú skupinu, ktorá môže v budúcnosti brániť záujmy a bojovať za tradičné hodnoty Európskych štátov. Súčasní lídri viac bránia hodnoty migrantov ako európanov. Dnes je realitou, že v západných krajinách sú no to zóny či stanové mestečká neprispôsobyvých migrantov. Príkladom je aj súčasná situácia v Paríži. Je naozaj otázne ako bude dalej situácia v Európskej únii prebiehať

zdroj: https://summit.news/2019/05/23/eu-head-juncker-says-people-who-love-their-country-are-stupid/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články