">Škandál na Ukrajine: 10 tisíc dolárov za Rusa? | PICUS Capital
Image default

Škandál na Ukrajine: 10 tisíc dolárov za Rusa?

10 tisíc dolárov za Rusa
10 tisíc dolárov za Rusa
 
 
 
 

 

Ukrajina na čele s Petrom Porošenkom chce smerovať k západným hodnotám. Práve Porošenko sa všemožnými spôsobmi snaží čoraz viac orientovať k západu. Ukrajina chce dokonca trestať všetkých úradníkov, ktorí majú ruské korene. Tak isto netreba zabudnúť na sankcie, ktoré majú proti sebe majú obidva ‘národy. K tomu treba pripočítať vojnu na Donbase, ktorá ešte stále pretrváva

 
 

 

Mediálna hra?

Ukrajinského média všemožnými spôsobmi vytvárajú jednostrannú verejnú mienku, ktorá je namierené proti Ruskej federácii. K trvalému zmiereniu týchto štátov momentálne nepomohla ani reklama najznámejšej banky na Ukrajine.

 

Škandál na Ukrajine: 10 tisíc dolárov za Rusa?

Na billboarde je nadpis, ktorý naozaj šokuje. Billboard jednou vetou uráža Rusov, ktorí sú nazývané ‘moskali. Banka miliardára Kolomojskeho ponúka 10 tisíc dolárov za Rusa. Tak to stojí na billboardoch úspešnej Ukrajinskej banky. Je to však pravda alebo len hlúpy prazvlastny vtip? Podľa informácií ide o skutočne reálnu odmenu, ktorá bude vyplatená ak sa Ukrajinci budú zaoberať chytenim ruských separatistov na území Ukrajiny.

 

Ako to vyzerá v praxi?
Podľa informácií veliteľa bolo na kontrolných miestach v regióne privedených 11 podozrivých separatistov: šesť zadržaných bolo v Doneckej oblasti, štyri boli v Lugansku a Charkove. Podľa ustálených údajov sú všetci občanmi Ruska. Taktiež objasňuje informácie o niekoľkých zadržiavaných, ich účasť na sabotáži sa ešte má overiť.

 

Ako bude Ukrajina fungovat ďalej?

Všetko je otázne, ako bude Ukrajina fungovať ďalej. Blížia sa voľby a Porošenko to bude mať skutočne ťažké v Prezidentských voľbách. Proti nemu sa postaví populárny zabávač Zelenský a bývalá premiérka Timošenkova. Ak by bol prezidentom niekto druhý bolo by otázne, ako bude pokračovať Ukrajinské smerovanie.

Či už bude v budúcnosti Ukrajinská politika uberať sa viac k západu ako východu. Je potrebné, aby sa tlak medzi Ukrajinou a Ruskou federáciou znížil. Práve tieto tlaky, súperenia a boj medzi krajinami môžu spôsobiť vážne svetové nebezpečenstvo.

zdroj-https://uapress.info/uk/news/show/22336/?fbclid=IwAR0qVTtQz0b1cv3qfV0Lk7ysyA3_6jn-YWAPHv0fmoScAKkA5zUZnYEWdnQ

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

Blíži sa skutočná revolúcia v Európskej únii ?

Daniel

Môže USA za vojnu v Sýrii? – AKO JE TO TEDA?

Andrej

Merkelová ako líderka skončila, nahradí ju ďalšia žena

Andrej

Zanechať komentár