utorok, 30 mája, 2023

Škandál: Novinára Daňa napadla ochranka Čaputovej

Posledné články

Novinár a po novom aj prezidentský kandidát Martin Daňo nezaháľa a poukazuje aj naďalej na priam šialenú medializáciu vybraných prezidentských kandidátov, ktorých masovo podporujú nielen jednotlivé mainstremové denníky ale taktiež dostávajú priestor aj v televíznych novinách.

škandál prezidentskej kandidátky
škandál prezidentskej kandidátky

Práve dvaja občiansky kandidáti Zuzana Čaputová a Robert Mistrík majú diktovať obyvateľom čo je dobre a čo nie. Zaujímavosťou je, že týchto občianskych kandidátov podporujú aj jednotlivé strany. Zakladateľ SaS a kandidát Robert Mistrík prosí o podporu KDH a Oľano.

Sú naozaj tieto 2 mená skutočnými občianskymi kandidátmi ?

Prečo nedostanú priestor v novinách a médiách ďalší občiansky kandidáti ? Daňo, Harabin či Chmelár majú jedinú možnosť zviditeľnenia na sociálnych sieťach či formou videí na YOUtube.

Novinár a taktiež kandidát za prezidenta Martin Daňo sa rozhodol ísť na tlačovku Zuzany Čaputovej. Jeho úlohou bolo dať trošku „zaujímavejšie“ otázky ako ostatné média, ktoré si na tlačovku pripravili z veľkou pravdepodobnosťou už vopred pripravené otázky o ktorých hlavná protagonistka Čaputová vedela. Ozajstný šok zažil Daňo, keď ho na tlačovku nechceli pustiť dvaja vôbec neoznačený mládenci v košeliach. Paradoxom bolo ich absolútne arogantné správanie, ktoré vyústilo k napadnutiu novinára. Jeden z nich Daňa chytil pod krk a násilne ho ťahal von.

Bolo počuť ako novinár ťažko dýchal a bol v šoku čo sa deje. Na záver videa bola poukázaná aj primitívnosť Polície Slovenskej republiky, ktorá viac verila útočníkom ako napadnutému novinárovi. Modrina a poranenie brady si u novinára si želalo jednoznačné lekárske vyšetrenie.

Celé video incidentu Daňa

Daňovi sa však opäť podaril husársky kúsok, pretože v jednom videu poukázal neskutočné množstvo vecí. Poukázal na Prezidentskú kandidátku, ktorá nepustí (respektíve jej neoznačená ochranka)  „odlišného novinára“. Políciu, ktorá miesto toho aby konala nespravila vôbec nič. Hlavne však poukázal, že Zuzana Čaputová nespĺňa žiadne demokratické princípy, pretože sa priam izoluje od reálnych otázok novinárov. Prezidentský kandidáti by mali byť otvorený každej diskusii. Aj Daňo je len občan, ktorý mal pár otázok možno na budúcu prvú prezidentku Slovenskej republiky.

Násilne kroky Čaputovej poukázali na vidinu, ako by u budúcej prezidentky boli brané jednotlivé média. Kritici von a vyznávači prezidentky dnu. Charakter občianskej kandidátky sa jedným názorným videom ukázal v priamom prenose.

zdroj : https://www.youtube.com/watch?v=9hGYZbwrn4I&t=276s,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články