streda, 1 decembra, 2021

ŠKANDAL! Sloboda slová pre všetkých? „Slovensko si koleduje o medzinárodnú hanbu!“

Posledné články

ŠKANDAL! Sloboda slová pre všetkých? „Slovensko si koleduje o medzinárodnú hanbu!“

Doc.Ing. Ján Dudáš, DrSc je autorom mnozstva knih a akademických publikácii. Asi ťažko by očakával to čo prišlo 28.5.2020. Do jeho domu zasiahla proti-extrémistická jednotka NAKA. Tá mu 5 hodín prehľadávala osobne veci, za účelom hľadania dôkazov o údajnom popieraní holokaustu.

Ján Dudáš sa mal.dopustiť popierania práve svojím otvoreným listom vedúcemu muzea holokausti v Seredi Martinovi Korčokovi.

K tejto správe sa vyjadril opozičný poslanec Milan Mazurek (ĽSNS) podľa, ktorého si Slovenska republika koleduje o medzinárodnú hanbu.

PRÍSLUŠNÍCI GESTAPA SA NAČISTO ZBLÁZNILI! VTRHLI DOMOV 74 ROČNÉMU VYSOKOŠKOLSKÉMU PEDAGÓGOVI!

Vo štvrtok 28.5.2020 vtrhlo 8 členné komando gestapa, tzv. protiextrémistickej jednotky NAKA do domu 74 ročného Doc.Ing.Jána Dudáša, DrSc, ktoré mu 5 hodín prehľadávalo osobné veci, za účelom hľadania dôkazov o údajnom popieraní holokaustu!

Tohto popierania sa mal pán Dudáš dopustiť svojim otvoreným listom vedúcemu múzea holokaustu v Seredi Martinovi Korčokovi, ktorý nezvládol argumentáciu a „sťažoval sa“ na pána Dudáša Židovskej náboženskej obci. V prípade teraz figuruje ako svedok.

Štát, v ktorom politické komandá vykonávajú razie v domoch akademikov nie je slobodný. Štát, v ktorom je prenasledovaný 74 ročný autor množstva kníh a akademických publikácií je štátom fašistickým.

Foto N – Tomáš Benedikovič
Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič

Slovensko si koleduje o medzinárodnú hanbu a nám neostáva nič iné než nahlas do celého sveta kričať, ako hanebne tu dochádza k potieraniu základných práv, medzi ktoré patrí aj právo na slobodné získavanie a šírenie informácií.

ŠKANDAL! Sloboda slová pre všetkých? „Slovensko si koleduje o medzinárodnú hanbu!“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články