Slovensko

Škandál! Truban bezcharakterne urazil pracujúcich ľudí.

Škandál! Truban bezcharakterne urazil pracujúcich ľudí. Michal Truban bol ešte pred nedávny obyčajný úspešný podnikateľ, o ktorom verejnosť nevedela skoro nič. Dnes...

Napísal Andrej · >

Škandál! Truban bezcharakterne urazil pracujúcich ľudí.

Michal Truban bol ešte pred nedávny obyčajný úspešný podnikateľ, o ktorom verejnosť nevedela skoro nič. Dnes je Michal Truban osobnosťou číslo jeden medzi Progresivcami. Ide zmeniť politickú kultúru, je charakterný a uvedomelý. Jeho minulosť je však poznačenými mnohými vetami, ktoré vyrážajú dych. Na druhej strane trend liberálneho Slovenska je tak značne silný, že ho médiá kryjú všemožnými spôsobmi. Ak by takéto vety povedal Fico či Mečiar vzniklo by obrovské “Halo” Ak to povie líder Progresivcov je to normálna mladícka nerozvážnosť.

Na druhej strane netreba zabudnúť, že aj voliči Progresívneho Slovenska nie sú slepé a nemé bytosti, ktoré budú všemožným spôsobom voliť Progresivcov, lebo bažia po zmene. Síce sa zdá, že je to tak stále plynie otázka či Michal Truban do parlamentných volieb tento tlak vydrží, pretože vďaka jednému zostrihanemu videu, kde Truban hovorí o drogach nakoniec vznikla kauza 5 gramov bieleho, Marihuana, LSD, či Bad Trip, ktorým si Truban prešiel. Aby nebolo toho malo tak Truban natočil akúsi mini zbierku videi, kde sa najprv ospravedlnil z mládežníckej nerozvážnosti a potom natočil video, kde pri policajnej kontrole priznáva policajtovi, že v minulosti občas drogovo zhrešil.

Je ťažké hovoriť aký je Michal Truban človek, pretože nad jeho osobnosťou pracuje množstvo PR manažérov, aby bol vystihnuty do najkrajšieho anielskeho svetla. Nakoniec sa však z Michala Trubana postupne vytvára novodobý liberálny politik, ktorému je všetko ospravedlnene, pretože on ide zmeniť Slovensko k lepšiemu. Aj takáto je tvar súčasného mainstremu.

 
 

Škandál! Truban bezcharakterne urazil pracujúcich ľudí.

Najprv je Demokracia na pi*tu potom sú Roboši špeciálna sekta ľudí
Aj to sú slova lídra, ktorý ide meniť politickú kultúru.

“Demokracia je na pi*u. Ja politiku neznášam a považujem ju za jednu z najhorších vecí, aká chodí po tejto planéte… Hlavný problém je to, že voliť môžu všetci…” začína líder Progresívneho Slovenska. Truban otvorene hovorí, že politiku neznáša. Paradoxom je to, že dnes je lídrom Progresívneho Slovenska.

“Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Akože ja ich mám “strašne rád, lebo, keď sa dohodneme, že idú k tebe niečo robiť o ôsmej, tak príde o jedenástej a díva sa na teba, že, čo, čo, kde si.”
“Jak s tými robošmi. Dáš mu robiť kachličky a on ťa oj*be. Prvú vec, kde ťa vidí, hej, že tri si zoberie so sebou.” Takto vyzerá nová politická kultúra Michala Trubana?

Škandál! Truban bezcharakterne urazil pracujúcich ľudí.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/truban-hanlivo-o-pracujucich-ludoch-robosi-su-uplne-specialna-sekta-ludi-das-robosovi-robit-kachlicky-ta-ojbe/1844363

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *