pondelok, 24 januára, 2022

Skutočne ide vládnym stranám zlepšiť situáciu v krajine ? Aká je realita

Posledné články

Súčasný Premiér sa vo štvrtok (4.10.2018) stretol spolu s farmármi v obci Lekárovce+ v Sobraneckom okrese. Pellegrini sa stretol s farmármi zo Sobraneckého okresu.

Slová súčasného Premiéra Slovenskej Republiky
Slová súčasného Premiéra Slovenskej Republiky

Jeden z farmárov skritizoval súčasné dianie na Slovensku zo slovami: Na Slovensku vznikla novodobá mafia, ktorá nestrieľa, ale ekonomicky ruinuje. Pellegrini veľmi rýchlo zareagoval a farmára ubezpečil že v žiadnom prípade tolerovať žiadnu mafiu nebude. Či už ide o pozemkovú, agromafiu, ani hocijakú mafiu v tomto štáte.

Slová Premiéra: “Ak tvrdíte, že tu nejaká je, ja požiadam všetky orgány, ktoré majú do toho čo povedať, aby ju identifikovali, ak tu je, pomôžte im ukázať, ktorá je tá mafia, dokážme im tú vinu a zlikvidujme takéto konanie. To nebudeme tolerovať, aby tu hocijaké skupiny ovládali nejaké veci,” vyslovil Pellegrini s tým, že to nikdy podporovať nebude. “A v tomto budem vždy na vašej strane,” doplnil. Ako ďalej uviedol, nad nikým nedrží ochrannú ruku.

Farmári z okolia Sobraniec Pellegrínimu poukázali na rôzne problémy, ktorým musia každodenne čeliť. Na záver stretnutia sa mu farmári podakovali a zároveň ho pozvali sa spoločné stretnutie.

Je zaujímavé ako sa vládna strana Smer-SD dostala do bodu, kedy začínajú chodiť aj do regiónov na ktoré by si pred pár rokmi vôbec nelámali hlavu. Preferencie však neúnosne padajú. Množstvo voličov už prišlo dávno na chuť Smeru a systematické zmeny sa v strane jednoducho nedejú.

Je Smer-SD konečne solidárnou stranou ? Alebo ide len o zlepšenie volebných preferencii ? Smer-SD postupne chátra. Fico, Kaliňák a ostatní lídri sú moc „prekúknutý“ a kauzy ?  Tie Smeru nepomôžu vo volebných preferenciách. Behanie po regiónoch je zúfalou voľbou vládnucej strany ukázať záujem. Kde bol ten záujem, ked to farmári, živnostníci, dôchodcovia potrebovali najviac ? Práve celé volebné obdobie sa má strana starať o neustále zlepšovanie stavu v krajine.

Koalícia a opozícia sa za 4 roky skoro vôbec o ľudí nezaujímala. Išlo im iba o vlastné egocentrické správanie. Matovič vs Danko, Sulik vs Fico, Nicholsonova vs Kaliňak…

https://www.youtube.com/watch?v=HP6ItCPD5f4

Egocentrizmus koalície a opozície… Pomáhajú takéto hádky ľudom ?

Prečo sa neriešia skutočné problémy Slovenskej republiky ?

 

 zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/premier-nebudeme-tomto-state-tolerovat-ziadnu-mafiu/1540984

 

 

 

 

 

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články