pondelok, 6 decembra, 2021

Slniečka opäť podlo zaútočili na Blahu. Zakázali mu toto!

Posledné články

Slniečka opäť podlo zaútočili na Blahu. Zakázali mu toto!
Už sa to stáva, čo raz častejšie, kedy majú politici zákaz prístupu do mestských priestorov. Ako, keby boli tieto priestory určené len liberálom a zvráteným myšlienkam. Niečo podobné, ako strana ĽSNS si zažil na vlastnej koži aj poslanec za stranu SMER-SD Ľuboš Blaha, ktorému bola odopretá miestnosť v Žiline. Viac už v jeho statuse.

 

Slniečka opäť podlo zaútočili na Blahu. Zakázali mu toto!

Priatelia, museli sme zmeniť miesto konania našej besedy v Žiline, pretože zasiahli naše láskyplné slniečka z úradu pani županky Jurinovej z OĽaNO.

UŽ NÁS TERORIZUJÚ AJ V ŽILINE
20 rokov mal Smer besedy na tom istom mieste, na učilišti v Žiline, no dôjde Blaha, tak musí zasiahnuť miestna ideopolícia.
Rovno aj exorcistu si na mňa Jurinová mohla zavolať, ako má vo zvyku. Strašne sú smiešni. No nič, beseda bude v hoteli Holiday Inn, slniečka sa môžu dať vypchať. Mňa len zaráža tá ich arogancia. Pomrvili na Slovensku, čo sa len dalo a ešte sa hrajú na lepších a ľudí s iným názorom terorizujú.

 

SULÍK SA MUSEL ZBLÁZNIŤ – ČO ON CHCE KOMU VYČÍTAŤ?!

Dnes keď som počúval Sulíka v STV, to bola iná haluz. Chaloš raňajkoval s Kočnerom a dojednával s ním voľbu generálneho prokurátora, ale dnes vyhukuje, že my môžeme za Kočnera. Chaloš zvyšoval dane a dnes vyhukuje na nás, čo sme dramaticky znížili dane živnostníkom. Chaloš si napakoval vačky na predaji pozemku OLO, keď túto verejnú firmu viedol, no po nás huláka, vraj kauzy.

BUDÚ SEKAŤ ĽUDÍ A ZVYŠOVAŤ DANE – TAK AKO PREDTÝM

To fakt niekto verí jeho rečičkám? Bude robiť presne to, čo robil za Radičovej – zvyšovať dane, brať ľuďom, terorizovať chudobných a šaškovať na čele parlamentu. A potom to ako idiot položí – rozbil si vládu, rozbil si stranu a teraz chce rozbiť Slovensko. No nič, taký ako Sulík sú napravo všetci lídri tzv. 7-koalície. Zlodeji, podvodníci, šaškovia.

 

TEŠÍM SA NA ŽILINSKÝ KRAJ!

Zajtra si o tom povieme viac v Žilinskom kraji, vyrážam na tri dni na sever, teším sa na vás, priatelia. A pošlite srdiečko Jurinovej, nech sa toľko nezmieta nenávisťou proti nám. Lebo na ňu pošleme exorcistu.
Máme len iný názor, drahá.

Nas ne dogonyat ?

 


Zdroj: facebook.com/LBlaha/
Foto: domov.sme.sk, victorygirlsblog,com/microaggressions-invisibility-and-reality/
Slniečka opäť podlo zaútočili na Blahu. Zakázali mu toto!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. zdielanie na FB nejde……Your message couldn’t be sent because it includes content that other people on Facebook have reported as abusive…..Vaša správa sa nedala odoslať, pretože obsahuje obsah, ktorý ostatní ľudia na Facebooku nahlásili ako urážlivý.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články