pondelok, 6 decembra, 2021

Slováci a Slovenky, nebuďme ovce!“ Marčekov otvorený list pre Matoviča a Borisa Kollára!

Posledné články

Slováci a Slovenky, nebuďme ovce!“ Marčekov otvorený list pre Matoviča a Borisa Kollára!

Ex-poslanec Peter Marček a súčasný líder Hlas Ľudu naďalej kriticky komentuje vládu Igora Matoviča. Tentokrát prostredníctvom sociálnej siete Facebook venoval Peter Marček otvorený list Matovičovi, Kollarovi, Krajniakovi a členom krízového štábu

Celý otvorený list tu

Otvorený list premiérovi I.Matovičovi, predsedovi. NR SR B.Kollárovi, ministrovi Vlády SR M.Krajniakovi a členom krízového štábu.

Ja najvyšší čas, aby takí nesvojprávny človek, akým je podľa mňa psychopat I.Matovič, ďalej predseda parlamentu B.Kollár, spájaný a spolupracujúci s podsvetím a minister Práce Sociálnych Vecí a Rodiny, predtým spájaný s kauzami na FNM a taktiež s nákupom odpočúvacieho zariadenia z Izraela, pre MV SR, prezývaný Posledný Križiak, ktorému je venovaná časť priestoru v známej knihe

Zdroj: TASR

Gorila, teda jeden z odhalených, ale nevyšetrovaných podozrivých , spolu s vtedajším ministrom vnútra SR D.Lipšicom, v tejto kauze, zameranej pod koberec!

Tak títo pani spolu s členmi s krízovým štábom slovenskej republiky, si jednoducho po skončení krízového štábu sadli na kávičku na úrade vlády a robili si srandu z celej situácie na Slovensku už len tým že sa zabávali na tom ako premiér obsluhuje čašníka ktorý robí 30 rokov na úrade vlády ale mimochodom, čo je zarážajúce, všetci bez rúšok a s veľkými úsmevmi na tvári, pritom celý národ poučujú ako dôležité je nosiť rúška na tvári, aby sa neprenášala infekcia pán Matovič dosť bolo srandy treba okamžite ukončiť túto šaškáreň a nelikvidovať ekonomiku slovenskej republiky, ktorá je už aj tak dosť zničená, treba okamžite uvoľniť hranice, zaplatiť ľuďom a živnostníkom prisľúbené kompenzácie, prestoje a obrovské straty vo firmách, otvorte ihneď nákupné centrá, reštaurácie a všetky športoviská!

Zdroj: TASR

Rúškami pomaly, ale iste zabíjate ľudí, znižujete im imunitný systém a poškodzujete dýchacie cesty, pľúca a mozog, lebo je nedostatočne dokrvovaný! Stačilo páni zastrašovania a upevňovania si moci takýmto spôsobom! Nepočúvate ani koaličných partnerov, zo SAS a Za ľudí, ktorí vás na toto šialenstvo upozorňujú!

Zrušte všetky tie nezmyselné nariadenia, zrušte monitorovanie a odpočúvanie národa, otvorte hranice, aby sa otvorila aj ekonomika, vy ste chceli pozatvárať zlodejov a korupčníkov, ale uveznili ste celý slovenský národ,, tak takto to ďalej nepôjde, ak neukončíte tieto nezmyselné nariadenia, nevrátite deti do jaslí, škôlok a do škôl, mládež do univerzít, tak prestaneme rešpektovať tieto nezmyselné, všestranná poškodzujúce nariadenia , pôjdeme do ulíc, vyhlásime Generálny Protest!!!

Slováci a Slovenky, nebuďme ovce! Ak súhlasíte s tymto otvoreným listom premiérovi Matovičovi a predsedovi NR SR B.Kollárovi a Vláde SR.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články