pondelok, 6 decembra, 2021

Slováci BIJÚ na poplach! Tento plán sa Matovičovi páčiť nebude

Posledné články

Slováci BIJÚ na poplach! Tento plán sa Matovičovi páčiť nebude

Zdravím všetkých Slovákov a Slovenky, občanov Slovenska, aj menšiny, Českú, Maďarskú, Rómsku, Ukrajinskú, Poľskú, Rusínskú a mnoho ďaľśích!

Ukážme našej Vláde diletantov, plagiátorov, liberálov, slušnákov a mafiánov, že sa vieme v pravú chvíľu zjednotiť a dať najavo svoju nespokojnosť!!!

Zdroj: TASR

Spojiť Svätoplukové prúty!

Dosť bolo Covidu, nezákonným, protiústavným obmedzeniam, nariadeniam, príkazom a zákazom!

Stačilo pán premiér! Vy buďte ticho, vy ste to prehnal už so svojou aroganciou! Nás nezastrašíte, vy sa bojte!!! Ste samoľúby a chorý človek, porušujete zákony a ste čím ďalej, tým viac agresívny a arogantný, ale nami zvolený funkcionár, štátny zamestnanec!

My sme vaši zamestnávatelia, časť z nás vám dala dôveru, ale sklamal ste a zlyhal! Tú dôveru vám máme právo odobrať! Takto to ďalej nechceme!!!

Preto vás vyzývame, všetkých priatelia, príďte podporiť naše požiadavky 04.10.20 na nám. Slobody o 16 hod!

Pomôžte nám zmeniť a zachrániť Slovensko!“ Napísal bývalý poslanec NRSR Peter Marček, ktorý pozval Slovákov na toto verejné podujatie.

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=bZ45tiOE_vo

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články