pondelok, 24 januára, 2022

Slováci chystajú „BOJ“, ktorý vláda nečakala! „Ide nám o záchranu našeho Slovenska, nedovoľme, aby sa naši predkovia obracali v hroboch…“

Posledné články

Slováci chystajú „BOJ“, ktorý vláda nečakala! „Ide nám o záchranu našeho Slovenska, nedovoľme, aby sa naši predkovia obracali v hroboch…“

Už 1. Septembra sa v Bratislave udeje ďalši protest proti vláde Igora Matoviča. Na proteste sa objaví napríklad aj europoslanec Milan Uhrík či poslanec NRSR Milan Mazurek.

Zdroj: ANC

Viac informácií na socialnej sieti Facebook prezradil bývalý poslanec NRSR Peter Marček.

„Odkaz (nie nášmu) premiérovi a Vláde SR,

Je takýto: že protest, ktorý organizujeme spolu so zástupcami mnohých politických strán a hnutí, ako zo SNS A.Hrnko, R.Rafaj, P.Slota, L.Machala, či z ĽS NS euoposlancom M.Uhríkom, poslancom NR SR M.Mazurekom, z KSS predsedom J.Hrdličkom, členom a aktivistom, J.Sulejmanom, či s kandidátom do NR SR za stranu Vlasť Ľ.Michelkom, lekárom internistom, P.Liptákom, ďalej z hnutia Hlas Ľudu R.Lehotským, taktiež z Národnej Koalície M.Horňáčkovou, účasť prisľúbil aj pilot P.Švec, Ex zástupca veliteľa GŠ OS SR a pozvánku dostali aj ďaľší významní politici, bývalí dvaja premiéri Vlády SR, ktorí sa ešte vyjadria zhľadom k povinnostiam, ktoré majú v ten deň a kým ich účasť nie je potvrdená, nechcem uvádzať ich mená. Na propagácii sa významným spôsobom podieľal aj O.Štefík svojimi vídeami. Ďalej by som taktiež vyzdvihol pomoc v organizácii a propagovaní tohto

Celonárodného Mega Protestu administrátorom FB skupín, medzi ktorými sú Janka Porubská a Iveta Moravská, Martina Jánošíková a viacero ďaľších FB skupín, ktorí neustále propagujú tento protest. Vidíme, čo sa deje v EÚ, ako napr. dnes začal protest v Nemecku, na ktorí príchádzajú protestujúci nielen z celého Nemecka, ale aj z okolitých krajín EÚ.

Medzi najvýznamnejších podporovateľov z médii, nie Mainstreamových, vďaka Bohu aspoň tých pravdu hovoriacich, alternatívnych médii príde vystúpiť aj T.E.Rostas, veľký bojovník za demokraciu, ľudské práva a slobodu slova z mesačníka Zem a Vek, veľké poďakovanie za šírenie pravdy patrí aj Info Vojne, Norovi Lichnerovi a Adriánovi, Hlavným Správam a jej šéfredaktorovi I.Lehotskému, portálu Picus Capitaĺ a taktiež Slobodnému vysielaču, do ktorého som pozvaný teraz v nedeľu 30.08.20 večer o 20 hod, do relácie o živote s Erikou Vincourekovou.

Všetci sa tešíme na vašu, pevne verím, že bohatú účasť, z celého našého milovaného Slovenska, lebo teraz ide o všetko, o našu slobodu, zdravie a budúcnosť našilch detí, teda budúcich generácií. “My sme tu doma a Slovensko si nedáme!”

Šírte túto informáciu, zdieľajte všade, na FB,YouTube, VK, Instagrame….a samozrejme tiež ústnou formou medzi svojou rodinou, priateľmi a známymi.

Ďakujeme vám statoční Slováci a Slovenky, ide nám o záchranu našeho Slovenska, nedovoľme, aby sa naši predkovia obracali v hroboch…“

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Už som to písal na jednom mieste,že by bolo dobre prísť v tričkách s obrazkami Matoviča,Kolára a iných politikov s heslami,mafian,plagiator,daňovy podvodník a iné preukazateľné veci,tak ako oni chodili po parlamente.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články