streda, 1 decembra, 2021

Slováci ostali šoku! „To čo povedal?!“ Premier Matovič to v priamom prenose poriadne prepískol!

Posledné články

Slováci ostali šoku! „To čo povedal?!“ Premier Matovič to v priamom prenose poriadne prepískol!

Zatiaľ čo Kotleba je stíhaný za šeky v hodnote 1488 a Sulik bol vypovedať za 1144 opatrení tak premier Matovič si v priamom prenose bez akýchkoľvek problémov hovori o NSDAP.

Po slovách premiera je už naozaj ťažko pochopiť prečo si vlastne túto stranu vybral. Jeho cieľ je však prekonať NSDAP

„Ambíciu máme milióny, jakože, lebo myslím, že NSDAP bola najväčšia politická strana a keď akože kvalita politickej strany sa meria podľa počtu členov, tak oni mali myslím, že 25 miliónov, takže tú ambíciu máme prekonať to NSDAP v tejto veci.“ vyjadril sa premier Matovič

Zdroj: Reuters

Ak by však niečo také povedal Marian Kotleba dnes by už média priam pochovávali lídra strany ĽSNS.

K tejto situácii sa vyjadril aj bývalý ex-poslanec a líder strany Hlas Ľudu Peter Marček.

„MATOVIČ VYSLOVIL AMBÍCIU PREKONAŤ HITLEROVU NSDAP, MÉDIÁ A PROKURÁTOR HONZ MLČIA

Kým NAKA v spolupráci so špeciálnou prokuratúrou na čele s Tomášom Honzom, mimovládkami a médiami mainstreamu robia absurdný hon na čarodejnice kvôli stotožňovaniu sa s výrokmi štúrovcov alebo číselnej kombinácii darov, premiér SR sa pred televíznymi kamerami zdôveruje so svojimi hitlerovskými ambíciami. Na otázku o jeho predstave o rozsahu členskej základne politickej strany OĽANO odpovedá:
„Ambíciu máme milióny, jakože, lebo myslím, že NSDAP bola najväčšia politická strana a keď akože kvalita politickej strany sa meria podľa počtu členov, tak oni mali myslím, že 25 miliónov, takže tú ambíciu máme prekonať to NSDAP v tejto veci.“

Okrem toho, že toto samotné vyjadrenie vytvára veľmi vážne podozrenie o duševnom stave Matoviča, je tu zásadný problém so zákonom a v tejto veci by mal prekonať sám seba v prvom rade generálny prokurátor, kriminálna agentúra, médiá a mimovládne organizácie. Tí všetci dostali jednoznačný signál, kto na Slovensku reálne propaguje fašizmus, fašistické strany a ideológiu.

Mať za vzor nacistickú stranu, verejne ju propagovať, porovnávať sa s ňou a snažiť sa ju v akomkoľvek smere prekonať, sú slová, ktoré musia Matoviča medzinárodne diskvalifikovať a rozprúdiť vážnu spoločenskú diskusiu o reálnom význame a pôsobení protiextémistického oddelenia NAKA a jej selektívnom ideologickom ťažení proti iným názorom. Týmto ďalším z Matovičových prejavov je vážnosť významu funkcie premiéra SR opäť výrazne devalvovaná a vrhá mimoriadne zlé svetlo na reputáciu SR vo svete.

Je to vážny príspevok, upozorňujúci na dva pohľady, postoje k rovnakému porušeniu zákona, M.Kotleba stíhaný za 1488 a premiérov výrok, oveľa vážnejšieho charakteru odignorovaný maerstreamovými skorumpovanými médiami, št. políciou, NAKA, ako i prokuratúrou!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články