streda, 1 decembra, 2021

Slováci sa chystajú urobiť to s čím premiér ABSOLÚTNE NERÁTAL! „Čaj u Matoviča“

Posledné články

Slováci sa chystajú urobiť to s čím premiér ABSOLÚTNE NERÁTAL! „Čaj u Matoviča…“

Zdroj: SME – JOZEF JAKUBČO (Igor Matovič) – Plus 7 dní ( dom Igora Matoviča)

Na sociálnej sieti Facebook sa šíri pozvánka „Čaj u Matoviča“. V žiadnom prípade však nejde o diskusiu s premiérom Igorom Matovičom. Ide o protest priamo pred domom Igora Matoviča.

Protest podporil europoslanec Milan Uhrík, ktorý sa pravdepodobne protestu zúčastní. Bude tak ulica, v ktorej býva Igor Matovič opäť uzavretá?

Vyjadrenie europoslanca Milana Uhrika

„SEM MUSÍM ÍSŤ! AK STE ZA ZOSADENE MATOVIČOVEJ VLÁDY, TAK TIEŽ ZDIEĽAJTE

Najväčší problém Slovenska nie je dnes koronavírus, ale premiér Matovič a jeho arogantná vláda. Neznesiteľná, hluchá, slepá, urážajúca každého, nepočúvajúca nikoho. Ak majú mať protesty zmysel, tak treba ísť priamo k nemu domov – aby to cítil osobne. Buď skončí Matovič, alebo Slovensko.

Zdroj: Milan Uhrik/Facebook

P.S.: Stále čakáme, kedy zvyšok opozície (SMER a HLAS) prestane strkať hlavu do piesku a prijme našu ponuku na zvolanie mimoriadnej parlamentnej schôdze za účelom odvolania Matoviča. Poslanci ĽS Naše Slovensko sú ochotní podporiť odvolávanie premiéra. A čo ostatní?!“ vyjadril sa Uhrík

https://youtu.be/5gv1TwaXQr8

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články