pondelok, 6 decembra, 2021

“Slováci si zaslúžia žiť!“ Už DNES sa chystá to, čo nikto nečakal!

Posledné články

Na živote Slovákov nezáleži? Už DNES sa chystá to, čo nikto nečakal!

„Pozývam všetkých občanov SR, ktorí si môžu prísť uctiť pamiatku brutálne zavraždeného občana SR Belgickou políciu. “Slováci si zaslúžia žiť!“

Tak ako v USA a vo svete nebola nikomu ľahostajná smrť Afroameričana Flyoda, tak by nám na Slovensku, ale v EÚ, či vo svete nemala byť ľahostajná smrť Slováka, po brutálnom zásahu belgickej polície a naviac, ešte aj jedna policajtka pri tomto zákroku hajlovala a za to bola iba prepustená zo služby, z polície! To hajlovanie nie je náhodou EXTRÉMIZMUS? Nemali by byť títo policajti spravodlivo potrestaní a odsúdení sa usmrtenie na nepodmienečný trest, ako tí v USA?

Zdroj: Euronews

Je toto normálne? Prečo teraz (nie môj) premiér I.Matovič spolu s ministrom ZVaEZ SR I.Korčokom teraz mlčia?

Zdroj: Reprofoto – Youtube/7sur7

Prečo nie sú protesty po celej EÚ, či Slovák z východnej Európy je menejcenný a belgická polícia ho mohla kľudne mučiť, robiť si posmešky, usmrtiť ho a hajlovať pri tom?

Slováci, Slovenky, príďte na protest a ak súhlasíte, šírte a zdieľajte prosím! Je to o nás a ten Slovák mal rodinu, manželku a dcérku!“ Vyjadril sa ex poslanec Peter Marček

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články