pondelok, 6 decembra, 2021

Slováci sú pripravení UDRIEŤ proti Matovičovi! „Ak sa dnes nepostavíme na odpor sloboda bude MINULOSŤOU…“

Posledné články

Slováci sú pripravení UDRIEŤ proti Matovičovi! „Ak sa dnes nepostavíme na odpor sloboda bude MINULOSŤOU…“

Foto: TASR – Jaroslav Novák (Igor Matovič) / Foto: TASR – Jaroslav Novák (ilustračné foto)

Slováci sú pripravení vyjadriť svoj nesúhlas už v sobotu 12.12.2020. Protest proti vláde verejne podporil poslanec NRSR Milan Mazurek

Vyjadrenie poslanca Mazureka k protestu, ktorý sa bude konať už tento týždeň.

„AK SA DNES NEPOSTAVÍME NA ODPOR, SLOBODA BUDE MINULOSŤOU!

Matovičov režim naplno vypustil ventil svojim najtemnejším predstavám! Hneď po tom, ako zmenili Ústavu, aby Ústavnému súdu vzali kompetenciu posudzovať súlad ústavných zákonov s demokratickými princípmi Ústavy, rozbalili totalitné chúťky naplno.

Prakticky okamžite hodili do parlamentu návrh novely ústavného zákona o bezpečnosti štátu, ktorý upravuje možnosti vlády v núdzovom stave, ako aj podmienky jeho zavedenia a predlžovania.

Cieľom vládnej novely je zabezpečiť si, aby:

– Mohol núdzový stav trvať v prípade potreby aj donekonečna!
– Mohla vláda ľubovoľne a podľa potreby obmedzovať ľudské práva kohokoľvek z nás!
– Mohla vláda akúkoľvek osobu obmedziť na slobode alebo ju „evakuovať“ na nejaké miesto – vláda si sama určí z akých dôvodov a na ako dlho!

Toto presne v minulosti robili totalitné režimy. Využili častokrát falošnú krízu, aby mohli neustále predlžovať núdzový stav, odkladať voľby a z ľudí si tak robiť poslušných otrokov.

 

Už to nie je o nejakých zábavkách, prestalo to byť o politických hrách. Ide o posledné zvyšky slobody, ktorá ešte ľuďom ostala!

 

Koronavírus má smrtnosť na úrovni 0,2 %. Táto kríza je viac krízou mediálnou, ako krízou zdravotníctva a vírus je len zámienka na obludné obmedzovanie ľudských práv.

 

Šanca, že človek mladší ako 65 rokov zomrie na COVID je tak extrémne nízka, že ju prof. Ioannidis prirovnáva k šanci na smrť pri ceste autom do práce.

 

Už 12.12.2020 o 12:00 na Hodžovom námestí v Bratislave. Ak nám záleží na slobode, nenecháme si ju vziať! Myslime na naše deti!“ Vyjadril sa opozičný poslanec ĽSNS Milan Mazurek, ktorý protest podporuje.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články