štvrtok, 27 januára, 2022

Slováci to splnili do BODKY: Nečakané VEČERNÉ prekvapenie pre Matoviča!

Posledné články

Slováci to splnili do BODKY: Nečakané VEČERNÉ prekvapenie pre Matoviča!

Bývalý poslanec NRSR pozval Slovákov na sviečkový pochod za Slobodu, ktorý sa uskutočnil 24.10 zo soboty na nedeľu.

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

„Sviečkový pochod za Slobodu, ktorý sa uskutoční zo soboty dňa 24 .10 na nedeľu 25.10.20 o 02:00 hod pred Úradom Vlády na nám. Slobody, smerom na Hodžové nám. pred Prezidentský palác! Poďme sa poprechádzať a pobavíme sa o krokoch I.Matoviča a vlády SR! Poprosíme každého občana, ktorý sa na prechádzke zúčastní, aby si zobral zo sebou 2-3 sviečky. Prechádzať sa medzi 01-05 hod máme povolené.

Chcem poprosiť všetkých občanov SR, mimo Bratislavi,aby si aj oni určili miesta v jednotlivých mestách a obciach, ktorí sa chcú pripojiť k pochodu, nechcú cestovať a chcú sa zúčastniť sviečkového pochodu, nech si určia svoju trasu z bodu A do bodu B, v mieste svojho bydliska a o 2 hod zahájme po celom území SR prechádzku“

Vyjadril sa v pozvánke poslanec Peter Marček. Slováci pozvánku prijali a nakoniec sa sviečkový pochod za Slobodu uskutočnil.

Priamy prenos vysielal Igor Jurečka. Video nájdete tu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články