pondelok, 6 decembra, 2021

Slováci zúria! Poslanec z OĽaNO sa postaral o poriadny trapas v parlamente!

Posledné články

Slováci zúria! Poslanec z OĽaNO sa postaral o poriadny tra pas v parlamente!

Zatiaľ, čo obyčajní Slováci pracujú vo fabrikách za 600 euro v čistom 12 hodín denne, tak poslanec NRSR zarobí 4000 euro v čistom. Každá práca je však svojim spôsobom náročná. Predstavte si však ak by obyčajný Slovák povedal svojmu vedúcemu, že chce ísť jednoducho domov, pretože je unavený. Pravdepodobne by zajtra ráno dotyčný do práce nenastúpil.

To sa však poslancovi Herákovi nestane. Prečo? Pozrite si krátke video, ktoré patrične okomentoval opozičný poslanec za ĽSNS Milan Mazurek.

27. Ján Herák | OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO-NOVA ...

Zdroj: Youtube video

„MATOVIČOVI POSLANCI SÚ UŽ UNAVENÍ. CHCÚ ÍSŤ DOMOV: (

Predpokladám, že ľudia, ktorí volili Matovičove cirkusové zoskupenie si dobre preštudovali aj kandidátnu listinu tejto schránkovej firmy, ehm pardon… Politickej strany!

Poslanec Herák je jeden z tých, ktorí sú už za 4000 eur v čistom unavení, a tak chcú ísť domov.

Únia Rómov: Matovič s Pollákom šírili poplašné správy. Vláda Rómov ...

Denni S

„Matovič dostal do parlamentu pracovitú elitu národa. A ani mu neskúšajte oponovať, lebo sa zase rozplače“ vyjadril sa poslanec Mazurek

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články