streda, 1 decembra, 2021

Slovákom predstavil plán PROTI Matovičovi: „Matovič je HROZBA! Pripravíme aktivity, ktoré ho donútia odísť…“

Posledné články

Slovákom predstavil plán PROTI Matovičovi: „Matovič je HROZBA! Pripravíme aktivity, ktoré ho donútia odísť…“

Bývalý minister školstva Juraj Draxler má toho zjavne dosť. Dlho kritizoval a poukazoval na prešľapy premiéra Slovenskej republiky Igora Matoviča. Pohár trpezlivosti pravdepodobne pretiekol niekoľkokrát a Draxler sa rozhodol urobiť rázny krok.

Matovič: Približne 3,5 percenta otestovaných je pozitívnych
Zdroj: TASR

„Vážení priatelia

Vláda sa rozhodla ZATVORIŤ KRAJINU. Opakujem: po tom, ako sa OBYVATELIA TEJTO KRAJINY, SLOVÁCI a SLOVENKY, celú jar správali nádherne, disciplinovane, veľmi ohľaduplne jeden k druhému. Boli sme na seba, na naše Slovensko, hrdí.

Na začiatku leta bola táto krajina prakticky čistá, mali sme úplné minimum pozitívne testovaných. POKAZIL TO MATOVIČ, blázon, mentálny chudák, histrionik.

Celé leto mali na to, aby sa pripravili na jesennú vlnu, nič neurobili. Naopak, hlúpou, zmätočnou komunikáciou národ len zneistili.

 

Od mňa, Juraja Draxlera, bývalého ministra školstva, máte v tejto chvíli jasný prísľub. Ešte raz, pod mojím menom, s plnou vážnosťou. Sľubujem vám, že do konca roka začnem organizovať nátlakové akcie, ktoré musia viesť k tomu, aby najneskôr do niekoľkých mesiacov Matovič skončil.

Spravím pre to aj formálne nástroje na komunikáciu, ale pokojne sa mi ozývajte aj cez správy tu na FB (ako to aj robíte), v prípade, že máte SERIÓZNY záujem zúčastniť sa protestných akcií.

Nebojte sa, mám k dispozícii právnikov a komunikačných expertov, budete so mnou v bezpečí, na druhej strane vám ale nesmie prekážať fyzicky napríklad prísť na protest, zorganizovať niečo online, jednoducho urobiť niečo pre Slovenskú republiku a jej budúcnosť. Zapojte sa“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články