pondelok, 29 novembra, 2021

Slovákov nezastaví ani núdzový stav! Už tento týždeň môže dôjsť k NAJVÄČŠÍEMU odkazu Matovičovej vláde…

Posledné články

Slovákov nezastaví ani núdzový stav! Už tento týždeň môže dôjsť k NAJVÄČŠÍEMU odkazu Matovičovej vláde…

Zdroj: SITA

Situácia na Slovensku je kritická a počet obetí neustále pribúda. Slováci nemajú oporu ani vo vláde, ktorá je po zuby rozhádaná, a ak neodstúpi Matovič tak Slovensku môže hroziť pád vlády. Sulík dáva posledné ultimátum Matovičovi. Všetko je v hre a čas v tejto ťažkej situácii beží.

Tak, ako pokračuje v kríze vláda tak pokračuje aj zber podpisov za referendum. Už tento týždeň môže prísť to, čo vláda nečakala.

„Dá sa predpokladať, že 350 000 podpisov na vyhlásenie referenda bude do konca tohto týždňa. Neuveriteľný odkaz ľudí tejto najneschopnejšej vláde v dejinách Slovenska“ poukazuje Taraba

„Zbabelci chceli zabrániť zberu podpisov cez núdzový stav a ľudia im odpovedali tým najkrajším aktivizmom – hárky podpisujú a posielajú sami. Zbierajme podpisy ďalej a dajme si cieľ doručiť minimálne 500 000 podpisov, aby nikoho ani nenapadlo toto ignorovať!“ zakončil Taraba

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články