nedeľa, 28 novembra, 2021

Slovenka do očí Čaputovej: „Si nulová, nefunkčná ale hlavne zbytočná! Neboj Zuza, dobre bude. Bez teba..“

Posledné články

Slovenka do očí Čaputovej: „Si nulová, nefunkčná ale hlavne zbytočná! Neboj Zuza, dobre bude. Bez teba..“

Zdroj: TASR/Martin Baumann

Blogerka Jana Porubská sa tentokrát zamerala na kritiku prezidentky Zuzany Čaputovej. Podľa blogerky je Čaputová nefunkčná a nulová.

“Ona je madona, ona je madona, ona je madona, má to v tvári … Takto sa chová dáma? Vyzerá, že Zemana opľuje… Naša Zuza do bodky plní etiketu. Kde môže vycapí značku Slovenska Apple, udržuje veľmi priateľské vzťahy zo susedmi a tak by najradšej zrušila Rusov, no a samozrejme stojí za Slovákmi vo dne v noci, keď podpisuje každý zákon, ktorým im vráža “ rany pod pás”. Dnes ide kritizovať Matoviča za nezvládnutie Covidu, ale sama ho menovala a sama sa za prachy rok pozerala, ako devastuje Slovensko. Zato sa vôbec nehanbila, vycapiť na titulku, ako si užíva Valentína, keď Slováci nemajú čo jesť. Bravó madam! Aj na teba sa celý svet pozerá, aká si nulová, nefunkčná ale hlavne zbytočná! Neboj Zuza, dobre bude. Bez teba..“ vyjadrila sa Porubská, ktorá nenechala na prezidentke suchej nitky.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články