streda, 1 decembra, 2021

Slovenské média konšpirujú o informáciách, ktoré nemajú

Posledné články

Slovenské média vždy rady prinášali informácie zo zahraničia. Napríklad o útokoch v Afganistane, Iraku, Sýrii alebo o pásme Gazy, kde sami nemali žiadnych členov redakcií či novinárov. Odkazovali na zahraničné zdroje, ktoré boli zjavne naklonené ultra ľavici.

Dnes sa situácia opakuje a naše média konšpirujú o tom, ako je to v rodine Donalda Trumpa. Snažia sa vytvoriť dojem, že prvá dáma USA Melania Trumpová presviedča prezidenta USA Donalda Trumpa, aby priznal porážku. Zdojom majú byť nejaké krčmové reči.

 

Tomáš Taraba poslanec NR SR uverejnil na sociálnej sieti:

Slovenské média prinášajú zákulisné informácie z Trumpovho manželstva, ako manželka Melania na Donalda tlačí, aby priznal svoju porážku. Slovenské média túto „ťažko zákulisnú informáciu“ majú zo CNN a ona to vraj má „z dobre informovaného zdroja z vnútra Trumpovej rodiny.“

Zrejme nám chcú naznačiť, že to majú od ich syna. No my smrteľníci, čo nemáme takéto ťažko zákulisné informácie ako majú slovenské média, múžeme ísť maximálne na Tweeter prezidentovej manželky a tá tam medzitým napísala, že Američania si zaslúžia, aby boli zrátané všetky legálne a nie ilegálne hlasy. Jednoducho hoaxeri a konšpirátori🙏

Informácie?

Jediné overitlné fakty, ktoré si mohli naše média overiť sú tie verejne dostupné. Opäť hovoríme o faktoch nie o domienkach niektorých spravodajských portálov. Overittelné fakt v tomto prípade nie sú len výrok na Twitteri, ako uvádza Tomáš Taraba, ale aj informácie ako:

  • iné sociálne siete,
  • pisomné stanovisko,
  • vyjadrenie Bieleho domu,
  • alebo oficiálne vyjadrenie.

Ani jedno z týchto informácií naše médiá neposkytli, iba krčmové reči. Nuž objektivita, transparentnosť a fakty, za ktoré sa skrývajú naše média neboli v súlade s konšpiráciami, ktoré uverejnili. Teda slovenské mienkotvorné média konšpirovali.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články