Image default
Slovensko

Slušné Slovensko robí volebnú kampaň Čaputovej v židovských synagógach

Slušné Slovensko robí volebnú kampaň Čaputovej v židovských synagógach. Avšak ani o to nie je záujem!

Slušné Slovensko robí volebnú kampaň Čaputovej
Slušné Slovensko robí volebnú kampaň Čaputovej

Zrejme ste už čítali informáciu o tom že tí najslušnejší z najslušnejších idú po Slovensku z karavanom. Jedná sa o „Slušné Slovensko“ údajne len organizácií alebo skôr hnutí študentov za slušnejšie Slovensko. No ich túr po Slovensku je viac propagandistická ako slušná.

 

“Dnešný deň sme zakončili diskusiou v nádhernom priestore synagógy v Žiline. Hovorili sme o tom, aká je úloha občianskej spoločnosti pri voľbách. Bolo to veľmi príjemné stretnutie plné povzbudenia a odhodlania vytrvať”

No členovia s účastníci týchto stretnutí v synagógach potvrdili to, že sa jedná o:

 „skrytú kampaň Čaputovej“.

 Kristína sa zúčastnila jedného stretnutia na strednom Slovensku:

“Boli sme s manželom na dnešnom stretnutí s ľuďmi zo slušného Slovenska. Nič sme sa nedozvedeli. Bola to jedna manipulatívna vec za druhov, po celú dobu”

“Všetko, čo tí ľudia hovorili smerovalo k tomu, aby sme volili Čaputovú, aj keď priamo sa tam o tom nehovorilo. Majú to dobre poistené. Ale ľudia im to nežerú, sála bola poloprázdna”.

Slušné Slovensko
Slušné Slovensko

 

Slušné Slovensko robí volebnú kampaň Čaputovej

Túto informáciu publikovali blogerské noviny, ktoré si dali tú námahu a zistili skutočný počet účastníkov na týchto stretnutiach. V skutočnosti uvádzajú že na jednom stretnutí bolo viac organizátorov ako hostí. Nakoľko organizátorov bolo päť a hostia prišli v počet štyroch osôb.
Taktiež miestnosti aj na iných stretnutich zívali práznotou.

Nakoľko sú vyberané malé miestnosti, zrejme organizátori ani nečakali veľkú účasť. Keďže podľa počtu návštevníkov môžeme očakávať, že je v skutočnosti ešte menšia ako očakávali.

 

Ak sa teda jedná o skutočnú propagandu Čaputovej tak už vieme z kadiaľ fúka vietor. Pani Čaputová ma vo svojej kampani teoreticky viac peňazí ako iný kandidáti. Nakoľko sa v jej prospech vzdal prezidentský kandidát Mistrík.

No zrejme ani to nestačí tak do boja boli povolané aj „slušné“ deti? Ak sa teda jedná o propagandu Čapútovej a teda o liberálne hodnoty LGBT v prospech západu. Tak týmto krokom „Slušné Slovensko“ skutočne stratilo svoju kredibilitu.

No otázne je či ju niekedy malo.


Zdroj: blogerskenoviny,home,blog/2019/03/11/bn-o-slusne-slovensko-nie-je-zaujem-robi-volebnu-kampan-caputovej-v-zidovskych-kostoloch/
slušné slovensko robí volebnú kampaň čaputovej

Súvisiace články

Dvojaký meter alebo zaslepenost jednotlivých politikov?

Andrej

Cséfalvayová je za vytvorenie spoločnej azylovej politiky, založenej na solidarite a dobrovoľnosti

Andrej

O „umelcovi“ Kalmusovi natočili film

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..