pondelok, 6 decembra, 2021

SMRTI unikol o vlások: Zurian si za stieračom našiel výhražný odkaz! Potom nastal životný zlom…

Posledné články

SMRTI unikol o vlások: Zurian si za stieračom našiel výhražný odkaz! Potom nastal životný zlom…

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Zurian), TASR (Lučanský)

Bývalý šéf NAKA sa pre „Plus 7 dní“ vyrozprával a prelomil mlčanie. Pred pár týždňami o šokoval odkaz za stieračom svojho auta.

,,Milan ťa už čaká. Teší sa na teba.“ Je viac ako zrejmé, že autor listu mal na mysli zosnulého policajného generála Milana Lučanského (†51). Zurian si všimol aj podozrivú osobu, ktorá ho sledovala.

Poslednou kvapkou bol list zastrčený vo dverách jeho domu, ktorý našiel syn exšéfa NAKA. Napísať ho mal jeden z bývalých kolegov, ktorý chcel Zuriana varovať. ,,Na rovinu- Braňo Dunčko (pozn. red. operatívec v NAKA) ťa nenávidí, stále vykrikuje, že ti neodpustí, ako si ho vtedy pred nami ponížili kvôli tým záznamom. Práve Braňo Dunčko písal o tebe veľa záznamov a smial sa, že on ťa pôjde zobrať do basy,“ má sa uvádzať v inkriminovanom liste.

Zdroj: PLUS 7 DNI

Odsťahoval sa a žije v rusky hovoriacej krajine.

,,Zatiaľ som tu spokojný, aj keď mi je veľmi smutno za deťmi a rodinou. Mám tu prácu, snažím sa nemyslieť na to, ako sa rozpadá právny systém na Slovensku. Keď budem vidieť, že Slovensko je pre mňa bezpečnou krajinou, vrátim sa domov,“ povedal pre týždenník Plus 7 dní.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články