utorok, 7 decembra, 2021

ŠOK! Africký migrant zničil život nevinnému dievčaťu! Dostal smiešny trest!

Posledné články

ŠOK! Africký migrant zničil život nevinnému dievčaťu! Dostal smiešny trest!

Africký migrant v okrese Litoměřice znásilnil 15 ročné dievča. To čo si však migrant vypočul nikto nečakal. Migrant zničil život nevinnému dievčaťu a dostal trest 4 roky.

Zdroj: tv nova/ reprofoto

Áno čitate správne. 4 roky za zničenie života nevinného dievčaťa.

K situácii sa vyjadril aj europoslanec Milan Uhrik

Afričan, ktorý v okrese Litoměřice znásilnil neplnoleté dievča, dostal štvorročný trest odňatia slobody. V pondelok o tom rozhodol súd v Ústí nad Labem. Rozsudok je právoplatný, možno proti nemu podať len dovolanie.

ABSURDNÉ: ZA ZNÁSILNENIE 15-ROČNEJ DOSTAL IMIGRANT LEN 4 ROČNÝ TREST

Tento africký imigrant spáchal najprv 3 trestné činy v Nemecku, a potom znásilnil 15 ročné dievča v Česku. Pred súdom mu stačilo hrať sa na debila (možno to hrať ani nemusel), a dostal len smiešny 4-ročný trest!

Za to, že zničil celý život nevinnému dievčaťu. A potom ho budú Česi kŕmiť zo svojich daní ešte počas následnej ústavnej liečby, a dúfať, že po prepustení už nikoho neznásilní alebo nezabije. Pritom na Slovensku Vám hrozí väčší trest hoci už aj za to, že použijete na šeku nesprávne čísla.

Európsky trestný systém je naozaj absurdný a nastavený v prospech páchateľov, a nie obetí! Toto v budúcnosti zmeníme, a každý si dobre rozmyslí, či spácha nejaký trestný čin!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články