štvrtok, 27 januára, 2022

ŠOK! Mazurek to BRUSELU nedaroval! „EÚ je virtuálna zlatá klietka, ktorá nás postupne ako národy vymaže z mapy“

Posledné články

ŠOK! Mazurek to BRUSELU nedaroval! „EÚ je virtuálna zlatá klietka, ktorá nás postupne ako národy vymaže z mapy“

Európska únia odmietla finančne podporiť mestá, ktoré sa označili za „zóny bez LGBT“. Išlo o peniaze na projekty v rámci spolupráce medzi partnerskými mestami.

The time.UK

Informovala o tom agentúra AP s odvolaním na Európsku komisiu. Podľa Poľského ministra spravodlivosti Ziobra je tento krok Európskej únie neopodstatnený a protiprávny.

K situácii sa vyjadril aj opozičný poslanec NR SR Milan Mazurek

„Začína to v plnej sile. Najprv nám EÚ peniaze vezme, vytvorí dotačný mechanizmus, ktorý zničí naše poľnohospodárstvo a zvýhodní zahraničných výrobcov a zo štátu urobí nesvojprávnu kolóniu, z ktorej pomaly všetky zisky utekajú vďaka zahraničným firmám preč.

Autor: SITA, Marek Mrvis

A potom nás bude ešte vydierať. Chcete späť svoje peniaze vo forme eurofondov? Na to ale musíte byť poslušní a akceptovať čo vám povieme. Príde vám, že je nejaká ideológia v rozpore s prirodzenosťou a Božím zákonom? Nevadí, aj tak vám ju nanútime.

EÚ je virtuálna zlatá klietka, ktorá nás postupne ako národy vymaže z mapy“

https://youtu.be/k2WVmnSYBG8

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články