štvrtok, 27 januára, 2022

ŠOK, Naď to SCHYTAL! „Nebetyčne arogantný parchant,.. človek bez akéhokoľvek morálneho kreditu“

Posledné články

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) ešte ani neohrial stoličku na ministerstve a už si znepriatelil veľa voličov. Jeho sociálne (fb) útoky na bežných ľudí, kde na nich slovne útočí pokutami za porušenie opatrení covid-19 mu nepridali na popularite.

Po novom ani finančná odmena za poskytnutie dôkazov o uniknutom lekráskom zázname Generála Milana Lučanského neprospieva populartie ministra Jaroslava Naďa.

Roman Michelko pravidelne prispeva na svoj YouTube kanál (Roman Michelko) a taktiež prevádzkuje projekt Veci verejné, ktorého hosťami sa stali osobnosti, ako je Ľudovít Števko, Adrián Ondrovič alebo poslanec Národnej rady Ľuboš Blaha.

 

Roman Michelko

Roman Michelko je spisovateľ, publicista, politológ a vydavateľ, ktorá sa slovenskej politike viac než rozumie. Čomu dokazuje v svojich publikáciach a najme videách na YouTube. Kiež by sme v parlamente mali viac takýchto vzdelaných ľudí znalých veci.

Roman Michelko včera na YouTube uverejnil video v ktorom hovorí:
„Treba si uvedomiť, kto je to Naď? Okrem toho, že to nebetyčne arogantný parchant doslova akože človek bez akéhokoľvek morálneho kreditu. Tak on vlastne povedal, že on bude zasahovať do vyšetrovania,.. on ako minister obrany?“

„Akú on má kompetenciu? To znamená on sa v priamom prenose usvedčil z toho, že hrubým spôsobom kompetencie vyšetrovacích orgánov. Akým právom on má vôbec, niekomu sa niečo vyhrážať, keď už tak sú to vyšetrovacie orgány, nie Ministerstvo obrany. To je niečo neslýchané, čo si tento človek dovoľuje, ale dobre robí chyby.“ vyjadril sa politológ Roman Michelko.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články