piatok, 21 januára, 2022

ŠOK! ROZHODNUTIE, ktoré môže zmeniť Európu NATRVALO!

Posledné články

ŠOK! ROZHODNUTIE, ktoré môže zmeniť Európu NATRVALO!

Bývalý minister Matteo Salvini je dlhodobo zástancom proti-migračnej politiky. Tentokrát však prichádza šokujúce rozhodnutie.

„My budeme radi, keď Európska únia skončí a európske národy sa dohovoria na spolupráciu nezávislých národných štátov. Súčasná EÚ je nepriateľ číslo jedna pre existenciu našej krajiny a nášho národa. Som znechutený a pohŕdam touto Európou.

Akonáhle bude vírus porazený, musíme sa spýtať sami seba na budúcnosť tejto EÚ. Trvalo jej 15 dní posúdiť, či a ako pomôcť, zatiaľ, čo ľudia umierali. „Únia“ je hadí a šakalí brloh. Najprv musíme zvíťaziť nad vírusom a potom sa znovu zamyslíme nad EÚ. A prípadne sa rozlúčime. Bez poďakovania, „napísal Matteo na Twitteri.

Foto: TASR/AP Photo/Geert Vanden Wijngaert

Salvini nie je jediný

Taliansko senátor Gianluigu Paragone dokonca založil stranu, ktorej zámer je dosiahnuť vystúpenie Talianska z EÚ.

Taliansky senátor Gianluigi Paragone založil novú politickú stranu, ktorej zámerom je dosiahnutie vystúpenia Talianska z Európskej únie – italexit. „Žiadna Európa pre Taliansko – Italexit s Paragonem“ došlo len niekoľko dní po tom, ako lídri EÚ dospeli na summite v Bruseli k dohode o záchrannom balíku pre ekonomiky zasiahnuté pandémiou nového koronavírusu.

Zdroj: TASR/AP

Taliansko rozhnevala predovšetkým „pomoc“ počas koronakrízy, ktorá do posledných chvíľ neprichádzala.

Je tak možné, že sa Taliansko bude zaoberať otázkou Italexitu?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články