štvrtok, 27 januára, 2022

ŠOK! Takúto vážnu vec prehliada Krajči?! „Pán minister, spamätajte sa prosím!“ Krajčiho čakal drsný odkaz! Toto sa nepáči bývalému Ministrovi zdravotníctva!

Posledné články

ŠOK! Takúto vážnu vec prehliada Krajči?! „Pán minister, spamätajte sa prosím!“ Krajčiho čakal drsný odkaz! Toto sa nepáči bývalému Ministrovi zdravotníctva!

Bývalý Minister Zdravotníctva Tomáš Drucker sa vyjadril k aktuálnej situácii v zdravotníctve, ktorá podľa slov lídra strany Dobrá Voľba neznie ružovo. Je to práve naopak.

Podľa Druckera Minister Krajči ohrozil detský transplantačny program v NUDCH. V tomto špecializovanom ústave sa menil aj manažment. Síce Ladislav Kužeľa bol odborníkom a ústav mal za jeho vedenia dobre výsledky. Dnes bude riaditeľom človek, ktorý vyštudoval lesníctvo.

Zdroj: Foto – archív Mareka Krajčího
Zdroj: Foto – archív Mareka Krajčího/Dennik N

Podľa Druckera Krajči takmer mesiac nebol schopný schváliť lieky nevyhnutne pre transplantácie kostnej drene. Preto mu bývalý minister zdravotníctva dava za to, že vážne ohrozil deti a rodičov dostal do nepredstaviteľnej istoty. Drucker pripomenul, že takúto liečbu ako minister zdravotníctva podpisoval do 24 hodín.

Status Tomáša Druckera.

MINISTER ZDRAVOTNÍCTVA OHROZIL DETSKÝ TRANSPLANTAČNÝ PROGRAM!

Pán minister, spamätajte sa prosím! V Národnom ústave detských chorôb sa liečia ťažko choré deti. A Vy ste im takmer mesiac nebol shopný schváliť lieky nevyhnutné pre transplantácie
kostnej drene.

Zdroj: Setorsaúde/ilustračné foto

Tento transplantačný program, ktorý sa nikde inde na Slovensku nerobí ste svojou nekompetentnosťou veľmi vážne ohrozil a deti a ich rodičov ste dostal do nepredstaviteľnej neistoty.

Takúto liečbu som ako minister podpisoval do 24 hod.

 

Zdroj videa: Tomaš Drucker/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články