sobota, 22 januára, 2022

Šok v priamom prenose ! Ta podobá je neuveriteľná! Moderátorka Puškarova a jej hostia neverili vlastným očiam.

Posledné články

Šok v priamom prenose ! Ta podobá je neuveriteľná! Moderátorka Puškarova a jej hostia neverili vlastným očiam.

Televízne prekvapenie!

Včerajšia mimoriadna relácia (12.5) na Markíze sa opäť venovala Koronavirusu a jednotlivým opatreniam. Najprv s moderatorkou Zlaticou Švajdovou Puškarovou rozprával premiér Igor Matovič a následne po ňom vystúpili Boris Kollár, Peter Pellegrini a Branislav Gröhling.

Zdroj: mimoriadna relacia TV Markíza

Následne sa moderátorka pustila do rozhovoru zo Slovenským kardiologom, ktorý žije už 18 rokov v Holandsku. Moderátorka a jej hostia ostali v nemám úžase. Ta podobá je priam neuveriteľná.

V pozadí skríkol Kollár „si to ty Dano?“

Neznámi muž sa neuveriteľne podobal na Daniela Lipšica. Išlo o identické dvojča Mudr. Erika Lipšica. Lekár Lipšic žije 18 rokov v Holandsku a je primarom oddelenia intervenčnej kardiologie v jednej z najvacsich nemocníc v Groningene.

Neznámeho muža by ste si veľmi ľahko mohli spliesť s Danielom Lipšicom, bodaj by nie. Ide o jeho identické dvojča, MUDr. Erika Lipšica, kardiológa, ktorý už 18 rokov žije v Holandsku a je primárom oddelenia intervenčnej kardiológie v jednej z najväčších nemocníc v Groningene.

Lekár Lipšic prezentoval výsledky výskumu holandského ústavu verejného zdravotníctva, podľa ktorého deti do 12 rokov nie sú nikde vo svete primárnym zdrojom nákazy.

Na záver rozhovoru prezradil že dlhé roky žije v cudzine, ale keď príde na Slovensko, ľudia si ho na ulici vždy mýlia s jeho bratom.

Zdroj: Extraplus

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články