sobota, 22 januára, 2022

Šokujuúca komunikácia Kočnera a Zsuzsovej. Prečo ju média nezverejnili celú?

Posledné články

Šokujuúca komunikácia Kočnera a Zsuzsovej. Prečo ju média nezverejnili celú?
Do Slovenských média sa dostala len časť komunikácie, ktorú zverjnil Denník N. Tento Denník N selektívne vyberal útržky komunikácie, ktoré následnej zverejňoval. Aj keď viaceré média kričali po úplnom odtajnení komunikácie, no nestalo sa tak. Denník N stále neposkytol „úplnu“ komunikáciu.

Hlavné správy dnes uverejnili celú komunikáciu, ktorá im prišla do redakcie. Uvádzaju, že by si verejnosť a čitatelia mali sami spraviť na komunikáciu názor. Rôzne média už uverejnili niektoré časti komunikácie cez aplikáciu Threema. No niektoré útržky už zverejnené inými médiami sme v komunikácií nenašli. Je teda zrejme, že môže existovať viacero verzii, ktoré mohli byť rozposlané médiam.

Ide teda o manipuláciu alebo o chybu pri odoslaní?

 

Šokujuúca komunikácia Kočnera a Zsuzsovej

Rovnako sa v komunikáciy vyskytujú správa o predsedovi straný Most-Híd Bélovi Bugárovi. Ten sa mal údajne na Maldivách stretnúť a raňajkovať s Mariánom Kočnerom. Samozrejme, že táto správa nemusí byť dôkazná. Nakoľko sa jedná len o slová Marián Kočnera pre Zsuzsovú. Kočner:

„Dobré ránko. Tak som poraňajkoval s Bélom.“ A neskôr jej ešte napísal: „Poobede mám sedenie s Bélom… Poviem mu, ako a čo by som ja urobil na jeho miesto… ? Myslím, že bude silno vnímavý…“

 

Komunikácia Kočnera a Zsuzsovej:

Ko: Mal som zaujímavé raňajky s jedným hosťom, čo včera prišiel

Zs: A to?

Ko: Ale je to úplne tajné a nikto v SR sa to nesmie dozvedieť. S Bélom Bugárom ??? A môžem Ti povedať, že ma SILNO POZORNE počúval

Zs: A ešte sme sa smiali, že sa stretnete

Ko: Stalo sa

Zs: Lebo písali že ide tam

Ko: Ruka Osudu

Zs: A najprv asi zamrzol, či?

Ko: Na 3 sekundy

Zs: ???

Ko: Ale ja už som s ním v minulosti 2 x hovoril. A on vie že: „aj pekný som aj múdry som…“

Teda mohlo isť len o chválenkarstvo. Tak podobne sa Kočner vyjadroval okolo strany ĽSNS a na adresu Kotlebu. Taktiež išlo len o komunikáciu dvôch osôb o tejto strane. Žiadne spojitosti dnes neexistujú medzi Mariánom Kočnerom a stranou ĽSNS. Samozrejme naše média si to otočili tak ako chceli.

 

https://www.scribd.com/document/433240883/dokument001#download&from_embed

 


Zdroj: hlavnespravy,sk/cela-komunikacia-kocner-zsuzsova-niektore-mediami-skor-publikovane-casti-vsak-nenasli/1941427
Šokujuúca komunikácia Kočnera a Zsuzsovej

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články