piatok, 21 januára, 2022

ŠOKUJÚCA výpoveď Mariána Kočnera! „VIEM, kto sa nabúral do vládnej siete GOVNET

Posledné články

Peklo na súde! ŠOKUJÚCA výpoveď Kočnera! „VIEM, kto sa nabúral do vládnej siete GOVNET

Obvinený kontroverzný podnikateľ Marian Kočner šokoval na súdnom procese vo veci prípravy a vraždy novinára Jana Kuciaka a Martiny Kušnirovej. Kočner sa rozhodol vypovedať a okrem výpovede prezradil meno muža, ktorý sa podľa jeho slov nabúral do siete Govnet. Táto téma v súčastnosti rezonuje asi najviac Slovenskou republikou. Ex premier Pellegrini dokonca hovorí, že mohlo ísť aj o ohrozenie štátu.

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič
Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič

Kočner na stredajšom súde svoju vinu jasne poprel. Absolútne popiera svoju vinu a podľa vlastných slov si žiadnu vraždu novinára neobjednal. Kočner mal tak isto snahu spochybniť technické dôkazy z mobilných zariadení.

Pri mene Petra Tótha sa však kontroverzný podnikateľ poriadne rozohnil. Bývalý priateľ Kočnera sa mal podľa Kočnera nabúrať do siete Govnet.

Foto: SITA/Branislav Bibel
Foto: SITA/Branislav Bibel

“Je to spisovateľ, klamár a chráni si vlastný zadok. Asi vie, prečo,” vyjadril sa Kočner

Informácie majú podľa Kočnera vyplývať z mobilného rozhovoru Tótha s ďalšou osobou. Nemenej zarážajúcimi sú aj Kočnerove ďalšie slová: “Z telefónu pána Tótha je zrejmé, že krátko pred svojou výpoveďou si vložil na účet hotovosť vo veľmi vysokej hodnote,” dodal kontroverzný podnikateľ

Pellegrini obvinil Remišovú

„Kauza okolo bezpečnosti vládnej siete Govnet si plným právom zaslúži meno Remišová-gate. Vicepremiérka spolu s premiérom sa v priamom prenose pokúsili z ničoho vyrobiť politický škandál, a pritom sami bezprecedentným spôsobom ohrozili strategickú bezpečnosť štátu.

TASR/J. Kotian
TASR/J. Kotian

Na pani Remišovú podávam trestné oznámenie pre zneužitie právomocí verejného činiteľa a som presvedčený, že po tejto kauze nemá vo vláde Slovenskej republiky čo hľadať“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJHITKY

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články