pondelok, 6 decembra, 2021

ŠOKUJÚCA VÝZVA pre Čaputovú a Matoviča! „Tak počúvajte, banda jedna MAFIÁNSKA….!“

Posledné články

ŠOKUJÚCA VÝZVA pre Čaputovú a Matoviča! „Tak počúvajte, banda jedna mafiánska….!“

Zdroj: TASR/Martin Baumann (Čaputová), Igor Matovič (TV Markiza)

Ex-poslanec Peter Marček a člen hnutia REPUBLIKA vyzval prezidentku Čaputovu, Matoviča, Vládu SR, predsedu a poslancov NR SR!

Výzva Petra Marčeka

Výzva prezidentke SR, premiérovi SR I.Matovičovi, Vláde SR, predsedovi a poslancom NR SR!!!

Foto: Tomáš Benedikovič, Denník N
Foto: Tomáš Benedikovič, Denník N

Myslím, že je najvyšší čas, aby zákony, nariadenia, uznesenia, proste všetky tieto opatrenia, ktoré príjmate na Vláde SR a následne ich dávať na schválenie v zrýchlenom konaní v NR SR a obmedzujete nimi pohyb a cestovanie do zahraničia, najmä pri návrate na Slovensko, aby platili aj na vás!!!

Čo ste vy nadľudia? Vy sa nemusíte hlásiť na Úrade Verejného Zdravotníctva? Kto ste vlastne vy? My občania sme predsa vaši zamestnávatelia, vy máte slúžiť nám!

Vy nám máte pomáhať, nezavádzať, neklamať a podvádzať nás! Vy ste mafia!!! Alebo máte božskú imunitu, alebo ste už zaočkovaní nejakou utajenou vakcínou, ktorá vás chráni proti “Covid 19”??? Vy nemusíte dodržiavať 5 dňovú karanténu po každom návrate zo zahraničných služobných ciest, vy nemusíte absoľvovať nepríjemné testy, ako všetci občania po každom návratezo zahraničia? Vy neviete že Covid dostala aj nemecká premiérka Merkelová, britský premiér Jonson, kráľovná Alžbeta, alebo najnovšie brazílsky prezident?

Foto: SITA/Úrad vlády SR
Foto: SITA/Úrad vlády SR

Pre vás neplatí pokuta 1.650 euro, ktorú chcete 10x znásobiť na 16.500 euro? Čo my kradneme? Tak počúvajte, banda jedna mafiánska, my nerobíme výberové konanie v 100-miliónoch euro, my nerozdeľujeme 8 miliard euro medzi svojich, ktorí vás pravdepodobne podporovali, bez výberových konaní, lebo zámerne udržiavate mimoriadny stav a likvidujete slovenskú ekonomiku, nevymieňame bez výberových konaní celú štátnu správu bez výberových konaní, ako napr.prednostov úradov!!! My nemáme ani 5-10 tisícové výplaty, odmeny, tantiemy, reprezentačné… atď!

Výzva: Žiadame vás, aby všetky opatrenia platili tak isto na vás, ako na nás, vy ste taktiež občania SR, ako my, zákony a nariadenia platia pre všetkých občanov rovnako!!! Ak to nedodržíte, prečo by sme ich mali rešpektovať my!

Ak súhlasíte priatelia, zdieľajte a šírte túto výzvu prosím!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články