utorok, 30 mája, 2023

Šokujúce! Ako Progresivci plánujú bohatnúť

Posledné články

Šokujúce! Ako Progresivci plánujú bohatnúť

Slovensko momentálne zažíva obrovský politicky boom. Ide o liberálny trend, kto ryje ponúkaný a propagovany čoraz viac. Práve Progresívne Slovensko je strana, ktorá ešte pred rokom nebola absolútne žiadnym konkurentom pre Sas či Olano, ktorí si ladne držali pozície pravice.

Prišli však prezidentské voľby, ktoré vyhrala Progresívna Slovenka Čaputová. Progresivci vyfúkli a zvíťazili aj v Eurovoľbách. Do tretice môžu Progresivci sláviť úspech aj v parlamentných voľbách. Médiá pasujú Michala Trubana za nového premiéra a Progresivci postupne stávajú koalíciu, ktorú priam vyfúkli Sas-KE a Sulikovi. Prinášajú však Progresivci skutočnú zmenu pre Slovensko? Alebo ide len o marketingový ťah. Na Progresívne Slovensko sa detailne pozrel Richard Eliáš, ktorý zverejnil šokujúci status na sociálnej sieti Facebook.

Šokujúce! Ako Progresivci plánujú bohatnúť

Z verejne dostupnej informácie vyplýva, že 30. júl 2019 bol ten šťastný deň pre Progresívne Slovensko. Jeho predseda Truban, mu požicial 900.000€. Áno, čítate dobre 900.000€, slovom: deväťstotisíceur

Tento, po zmene volajúci Truban to samozrejme neurobil len tak. Nechá si za to vyplatiť aj 5%ný úrok, do 60 dní od konania volieb. Ako počítam, tak počítam, za 9 mesiacov zarobí 45.000€ (5.000€ mesačne). To už je pekná “investícia”.

Tak “úprimne” mu ide o zmenu na Slovensku a boj za “dobro”, že si nechá úročiť vklad, pardón pôžičku do vlastnej strany, percentom, o akom v banke môžete len snívať ??

KTO TO ZAPLATÍ?
No zrejme my všetci. Aj tí, ktorí PS voliť nebudeme. Strana PS sa na 99% do parlamentu dostane a ako vieme, takáto strana má nárok na dotáciu zo štátneho rozpočtu. Tým je vysvetlené všetko.

Ako môže tak “transparetný” Truban, ktorý chce meniť Slovensko, “bojovník so zlom a predstaviteľ toho najväčšieho dobra, aké si viete predstaviť”, to myslieť so Slovenskom dobre, keď z vlastnej strany, v ktorej je predsedom, ide na úrokoch vyťahovať peniaze.

Odkiaľ tie peniaze vzal nebudem hádať, samozrejme by povedal, aký je úspešný biznisman, ako predal firmu a podobne. Myslím, že lepší kšeft ani urobiť nemohol. Drogy vraj nedíloval a nedíluje, tak niekde zarábať musí ?

A takýto, ako on volajú po zmene. Ak by Trubanovi tak úprimne išlo o jeho stranu a o Slovensko, neúročil by si peniaze takýmto spôsobom. Myslíte si, že takého “investora” zaujímaju problémy mladých, pracujúcich, alebo dôchodcov? Nie, ide o to, dostať sa k moci a toto je len začiatok ich progresívneho biznis plánu, ktorý by pokračoval, ak by vládol.

Kto ešte verí na progresívne zmeny, rýchlo nech sa spamätá, pretože tu ide len o progresívny biznis!

Zdroj: https://www.facebook.com/risoeliasofficial/posts/166660664507814

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články