utorok, 30 mája, 2023

Šokujúce: Neuspešné Atentáty pokračujú

Posledné články

Šokujúce: Atentáty pokračujú

šokujúce
šokujúce

V USA sa dejú naozaj šokujúce veci.

V pondelok našli v pošte miliardára a filantropa Georga Sorosa výbušninu. Rúrková výbušnina bola odhalená práve v poštovom balíku. Rúrková výbušnina však nebola nájdená len v pošte pre Georga Sorosa. Podozrivý balík dostali aj manželia Clintonovci. Po otvorení špecialisti zistili, že ide opäť o výbušninu rúrkového typu. Podozrivý balík putoval aj ďalej. Našiel si ju bývalí prezident USA Barack Obama.

Šokujúca pošta prekvapila nielen Obamu ci rodinu Clintonovcov ale taktiež aj Sorosa

Aký bol dôvod  neúspešných atentátov nie sú momentálne známe. Polícia momentálne prípad vyšetruje. Atentátnik mohol byt rovnaký Výbušné zariadenia, ktoré sa našli v u Clintonovcov a Sorosa boli skoro identické. Informovala o tom newyorská polícia. Všetky 3 druhý trhavín ktoré sa našli v pošte boli úspešné zneškodnene.

Bomba pre Sorosa V prípade neúspešného atentátu išlo o 15 cm rúrkovú bombu, ktorá bola naplnená výbušnou látkou.

Pátranie ďalej pokračuje Po neúspešnom atentátnikovi sa momentálne pátra. Bude to však ťažké, pretože trojica Soros, Clintonova ci Obama ma množstvo neprajníkov. Ide predovšetkým o Georga Sorosa, ktorému sa dlhodobo vyhrážajú konzervatívne skupiny ale taktiež americké antisemitské skupiny.

Páchateľ môže byt naozaj hoci kto.

Filantropa negatívne okomentoval aj súčasný prezident Donald Trump, ktorý Sorosovi prisúdil financovanie protestov proti Brettovi Kavanaughovi. Bombový útok na Clintonovymi kvôli blížiacimi kongresový mi voľbami Clintonovci sa tento sa v posledných dňoch zapojili do kampane pred blížiacimi sa kongresovými voľbami. Aj zapojenie do kongresových volieb môžu byť motívom atentátu na manželskú dvojicu. .Clintonovci sa v týchto dňoch zapojili do kampane pred blížiacimi sa kongresovými voľbami a obchádzajú volebné zhromaždenia demokratických kandidátov. Pondelok, Utorok a Streda bola naozaj šokujúca. Atentátnik je momentálne neznámy. Prípady vyšetruje polícia.

Či teroristu nájdu je otázne

V určitosti to však nebude jednoduché pretože tak ako Soros tak aj Clintonovci či Obama majú obrovské množstvo neprajníkov s celého sveta. Všetky prípady však ostávajú v rukách polície a budeme čakať ako sa prípady vyriešia.

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/po-sorosovi-si-nasli-v-poste-bombu-aj-clintonovci-a-obama

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články