pondelok, 24 januára, 2022

Šokujúce: Breivik zabil 77 ľudí, ale má sa lepšie ako mnohí Slováci

Posledné články

Šokujúce: Breivik zabil 77 ľudí, ale má sa lepšie, ako mnohí Slováci

 Šokujúce: Breivik zabil 77 ľudí, ale má sa lepšie ako mnohí Slováci
Šokujúce: Breivik zabil 77 ľudí, ale má sa lepšie ako mnohí Slováci

Je smutný paradox, že vrah 77 ľudí sa má lepšie ako niektorí Slováci, ktorí ťažko pracujú roky vo fabrike a nemôžu si dovoliť toľko, ako má masvý vrah Breivik.

Nórsko je pravdepodobne najľudskejšou krajinou sveta. Príladom je aj zaobchádzanie s Andersom Breivikom, ktorý si dnes žije a v bavlnke. Po usmrtení 77 ľudí dostal Breivik 21 rokov ( pod od pálenej bomby v centre Osla zabil 8 ľudí a 209 zranil). Ide o najťažší trest aký mohla Nórskej legislatíve tomuto masovému vrahovi dať. V krajinách, kde panujú prísnejšie súdne systémy by dnes Breivik už pravdepodobne nežil, pretože by dostal trest smrti.

V roku 2011 krajne pravicový aktivista si naplánoval vraždu na ostrove  Utøya. Tam sa konal pobyt mládežníckej organizácie Nórskej strany práce. Breivik vtedy zabíjal všetkých, kto mu padol do cesty. Výsledok bol katastrofálny a priam devastujúc i pre svet. Breivik však paradoxne po takomto neľútostnom čine si “odpykáva” svoj trest v luxusnej garsónke.

Šokujúce: Breivik zabil 77 ľudí, ale má sa lepšie, ako mnohí Slováci

Pričom nejde o žiadnu mediálnu fantáziu. Breivik si skutočne žije na pomery masového vraha jednoducho exkluzívne. Breivik dnes žije vo vlastnej garsónke s plnohodnotnou kúpeľnou a veľkým oknom. Garsónka tak isto vyniká pekným dreveným vybavením, vlastným televízorom a dokonca aj hernou konzolou. Ak sa Breivik v garsónke nudí a nebaví ho hrať hry či pozerať televízor môže si ísť kľudne zacvičiť do bitka alebo si môže ísť zapnúť počítač. Vo väznici si dokonca môžte variť či prať. K tomuto treba pripočítať aj to, že Breivik si môže kedykoľvek vyjsť von na dvor. Štát mu dokonca prispieva 31 eur týždenne.

Anders Breivik neprejavil žiadnu ľútosť

V roku 2017 si Anders Breivik zmenil svoje meno. V súčasnosti sa volá Fjotolf Hansen. Aj keby si táto osobnosť menila meno každý deň stále to bude osobnosť, ktorá ukrutne a bezhlavo vraždila.

Garsonka Breivika

zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/foto-breivik-abil-77-ludi-ale-ma-lepsie-ako-vy

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články