Image default
 
 

Šokujúce! Chlapec sa hral s bábikami tak mu rodičia zmenili pohlavie

Šokujúce! Chlapec sa hral s bábikami tak mu rodičia zmenili pohlavie
Šokujúce! Chlapec sa hral s bábikami tak mu rodičia zmenili pohlavie

Ameriku obletela šokujúca správa. Malý chlapec z amerického mesta Connecticut menom Waylon už od ranného detstva sa choval úplne odlišne ako jeho brat. Malý štvorročný chlapec odmietal akékoľvek chlapčenské hračky. Viac sa mu páčili hračky pre dievčatá. Tak sa Waylon hral s bábikami či nosili sukne. Rodičia si stým veľkú hlavu nerobili. Kupovali mu dievčenské hračky, topánky či šaty. Nakoniec to však rodičia akosi psychicky nevydržali a prišiel šokujúci krok. Dnes je z chlapca dievčatko a jej meno je Willow.

 
 

Chválenie sa skutkom na sociálnych sieťach

Aby tomu nebolo málo rodičia sa pochválili na Sociálnych sieťach. Tam ich však na ich prekvapenie čakala masívna vlna kritiky na ich šokujúce rozhodnutie. Vlnu kritiky rodičia nevydržali, a tak si twiterivi účet jednoducho uzamkli. Matkou už dnes dievčatka Willowe je psychologička, ktorá sa špecializuje práve na problematiku LGBT osôb. Tak isto rieši poruchy identity. Podľa slov túto problematiku na chlapcovi vnímala už odmalička.

 

 

Šokujúce! Chlapec sa hral s bábikami tak mu rodičia zmenili pohlavie
   

“Myslela som si, že syn bude gay alebo bisexuál” napísala vo svojom blogu psychologička a matka Misty Ginicolova. Práve v blogu sa matka spovedá k tomuto šokujúcemu činu. Najprv samotná psychologička takéto unáhlene závery robiť nechcela. Napokon sa však z chlapčeka stalo dievčatko.

Nakoniec však rodičia odpor jednoducho nevydržali. Waylon sa jednoducho nechcel venovať žiadnym chlapčenským aktivitám. Odmietal chodiť do školy v chlapčenskom oblečení. Všetky veci nosili v ružovej farbe. Tak isto chcel nosiť sukne a dievčenské šaty. Akékoľvek chlapčenské oblečenie rázne odmietal. Nakoniec to už psychologička zo svojim synom nevydržala. Kontaktovala tak svojho známeho doktora, ktorý San a takéto poruchy špecializuje. Podľa posudku lekára chlapec trpel nesúladom pohlavnej identity a fyziologického pohlavia.

Je však naozaj záhadné. Ak sa naše deti v 4 rokoch hrajú na spidermana tak aj spidermenom nakoniec budú? Bol to naozaj potrebný krok?

zdroj: https://echo24.cz/a/S2SyG/rad-si-hral-s-panenkami-a-nosil-sukne-tak-rodice-nechali-ctyrletemu-zmenit-pohlavi?fbclid=IwAR0NdNaxqkor6q-TBLcRCeTGyOY5KabfL9ymaiu5_Z8rcNhZzcXeRTq3O5U, https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Chlapec-ma-styri-roky-a-uz-je-dievcatom-Rodicia-mu-zmenili-pohlavie-pretoze-sa-hral-s-babikami-311863

 

Súvisiace články

Kto zabil Lenina ?

Andrej

Koľko zarobia najvyšší úradníci EÚ? Z týchto platov sa vám zatočí v hlave

Andrej

Izrael nepodpíše globálny pakt OSN o migrácii

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..