utorok, 7 decembra, 2021

Šokujúce! Čo si myslí Fico o Slovákoch? Budete prekvapení

Posledné články

Šokujúce! Čo si myslí Fico o Slovákoch? Budete prekvapení

Šokujúce! Čo si myslí Fico o Slovákoch? Budete prekvapení
Šokujúce! Čo si myslí Fico o Slovákoch? Budete prekvapení

Stabilita a „istoty“

SMER-Sd je dlhodobo najstabilnejšou ľavicovou stranou na Slovensku. Ani množstvo škandálov a populizmu stranu nezničilo a dnes sa môže opäť tešiť, že je členom stredopravej koalície. Síce po smrti novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa strana uhýbala až do základov vdaka ostrej mediálnej kritike to nakoniec strana vydržala. Vymenili sa hráči ako pri striedaní na futbale a „show“ pokračuje naďalej. Smer je v praktickosti stále na prvom mieste (v porovnaní s ostatnými rokmi však významne stráca preferencie) .

Základňa Ficovoličstva sa však postupom času rozpadá. Aj vďaka významnému populizmu, ktorý strana dlhodobo predvádza. Fico akoby strácal pôdu pod nohami. Zo Smeru postupne odchádzajú populárne mená, ktoré boli niekedy tvárou celej strany. Veď mená ako Počiatek, Kaliňák, Kažimír, Madarič či zosnulý Paška boli dlhodobo známe tváre Smeru-SD.

Sociálna demokracia=populizmus

Veľmi smutný je však fakt, že sociálna demokracia v žiadnom prípade neexistuje. Vládnutie ľavicovej strany dokázalo Slovensko rozdeliť viac ako inokedy predtým. Množstvo ľudí sa dostáva do krajnej beznádeje, neistoty a strachu z budúcnosti. Zabúda sa na stred a východ Slovenska. Fico dokonca označil východ Slovenska za niečo ako čiernu dieru. Paradoxom však je, že východ Slovenska bol v praktickosti baštou voličstva SMERU.

Ako vieme západné Slovensko je viac orientované pravicovo ako ľavicovo. Smer-SD je a bude jasným majstrom v populizme. Miesto toho aby sa podporovali mladé rodiny, živnostníci či zlepšilo školstvo a zdravotníctvo robia sa zbytočnosti a lacné milodary. Ide predovšetkým o vlaky zadarmo, obedy zadarmo či almužná v tvare desiatok eur pre dôchodcov. Smer by sa mal premenovať. Na miesto Socialnej Demokracie by mal byť názov zmenený na Sociálny populizmus. Práve populizmus dlhé roky láka ľudí voliť túto stranu.

Šokujúce! Čo si myslí Fico o Slovákoch? Budete prekvapení

Fico v staršom videu sa akoby vysmieval obyvateľom Slovenskej republiky. Podľa neho je najväčšou prednosťou Slovenska, že Slováci vedia žiť z nízkych príjmov.

„Najväčšou prednosťou Slovenska je, že Slováci vedia žiť z nízkych príjmov.“

Práve tieto slová potvrdzujú že socialistom absolútne nejde o dobro a sociálne istoty. Naopak strana Smer-SD za vládnuce obdobia spravila minimum všetkého čo mohli. Slovensko sa dostalo do väčšej a významnejšej mieri korupcie či rodinkárstva. V oblastiach bez práce sa vytvárajú hladové doliny. Vyznamný a škodný Odliv mozgov do zahraničia pre Slovenskú republiku.

Smer Sociálny populizmus je len ďalšou stranou, ktorá v žiadnom prípade neponúka istoty. Ide len o klam a marketing

zdroj:https://www.youtube.com/watch?v=20G5Rl5AFs4,

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články