utorok, 30 mája, 2023

Šokujúce: Drsný odkaz Nicholsonovej na poslanca Blahu

Posledné články

Šokujúce: Drsný odkaz Nicholsonovej na poslanca Blahu

Šokujúce: Drsný odkaz Nicholsonovej na poslanca Blahu
Šokujúce: Drsný odkaz Nicholsonovej na poslanca Blahu

Hádky, Hádky, Hádky….

Za 4 roky vládnutia Ficovho zlepenca sme mohli byť svedkami rôznych káuz, ktoré otriasli Slovenskom. Kauzy však v žiadnom prípade obyvateľom Slovenskej republiky nepomohli. Naopak medializovanie rôznych káuz mohlo zabezpečiť určitú popularitu rôznym poslancom. Ved stále je lepšie byť stredobodom pozornosti, ako niekde v tieni. Netreba zabúdať, že mediálneho poslanca ľudia zvolia skôr ako poslanca, ktorý je v parlamente tichučko a každý mesiac mu príde na účet výplata.

Na útoky pravice a ľavice sme si postupom času zvykli a prakticky ich treba prirovnávať k zvyšovaniu ega. Hádky a intrigy sú v parlamente oveľa pokročilejšie ako zákony, ktoré by ľudom naozaj pomohli. Potom sa netreba čudovať, že Slovenskú republiku opúšťa čoraz viac ľudí v dôsledku toho, že niektoré regióny sa postupom času menia na hladové doliny. Na druhej strane by bolo hlúpe, aby San a kauzy súčasnej koalície nepoukázali. Je však očividne smutné, že sa poslanci navzájom urážajú.
Práve poslanci by mali byť tým kľúčom k zmene systému, v ktorom žijeme. Sále sa však v parlamente nájdu protivníci. Tak, ako Matovič dlhodobo bojuje proti Robertovi Ficovi. Nicholsonová zvádza dlhodobý boj s poslancom Blahom prakticky od roku 2017.
„Mimoriadne si vážim ľudí, ktoré nemajú vzdelanie, no nedokážem zniesť ľudí, ktorí svoj nedostatok vo vzdelaní zakrývajú svojou aroganciou.
Pani Nicholsonová robí hanbu Slovenskej republike, uviedol už v roku 2017 vo svojom statuse na sociálnej sieti Facebook poslanec Smeru-SD Blaha
„Dnes začala úplne hystericky nadávať mne a mojim kolegom, na, čo som spochybnil jej schopnosti viesť parlament. Táto pani nemé vzdelanie, nemú morálku, nemá osobnosť, pokračoval Ľuboš Blaha
Tentokrát mu to však poslankyňa najsilnejšej pravicovej strany vrátila. Práve ona dlhodobo bojuje s útokmi na jej vzdelanie. Dokonca vo vlastnom záujme natočila video, kde ukazuje svoje maturitné vysvedčenie.
Šokujúce: Drsný odkaz Nicholsonovej na poslanca Blahu
Vo svojom statuse na Sociálnej sieti sa plne vyjadrila, čo si o Blahovi myslí
„Celý život ma prenasledujú zakomplexovaní, nešťastní, životom byty, láskou ignorovaní, fyzicky nedokonalí a duchom slabí muži, ktorí nevedeli a nevedia vystáť, že som napísala lepší článok, odhalila väčšiu kauzu, získala viac preferenčných hlasov, že som ich predbehla na bicykli alebo nabehala viac kilometrov ako oni. Nedokážu zniesť, že som šťastná a tvrdošijne ignorujem ich dotieravé snahy o moju pozornosť. Tých smiešnych mužíkov veľmi štve, že sú pre mňa takí bezvýznamní a zbytoční, že my nestoja za reakciu, Najprv to tak nevyzeralo, že tento status bude aj o Ľubošovi Blahovi.
„Áno, tento status je aj o Ľubošovi Blahovi. Blaha sa už celé roky vytrvalo snaží uchmatnúť si pre seba trochu mojej pozornosti. Takmer každý deň. Tvrdí, že nemám maturitu, že som hlúpa, že som súca predávať tak akurát mandarínky na Miletičovej atď. Takto, Mr. Blaha, pre HLUPÁKA je každý hlupák. Zmaturovala som na Gymnáziu Metodov a na čisté VÝBORNÉ a aktuálne úspešne študujem Psychológiu. Tie mandarínky by som celkom rada na Miletičke predávala, ale až po tom, ako si dokončím svoj mandát poslankyne NR SR, ku ktorému mi domohlo 85 TISÍC voličov svojimi preferenčnými hlasmi. Vy ste ich dostali 2746. Dajte si dnes HEAD&SHOULDERS, nechajte pôsobiť dlhšie, nech to zmyje masť a špinu a nech váš účes zažiari a potom si na moje zdravie dajte mandarínku. Alkohol pri vašich príznakoch rozhodne neodporúčam, skôr nejaké nežné sedatívum. A objednajte si exorcistu, aby vám vyhnal tú Nicholsonovú z vašej pre vzdelanej marxistickej hlávky, lebo ona vás NEĽÚBI a ĽÚBIŤ NEBUDE. Cheers. Priatelia, pes, šírte a zdieľajte, nech sa to k tomu fešákovi dostane, Nakoniec sa však Nicholsonová vyjadrila aj na adresu poslanca Blahu. Sama prosí aj ľudí k tomu, aby jej status na Facebookovej sieti zdielali.
Ako bude reagovať Ľuboš Blaha je momentálne otázne.
zdroj: https://www.napalete.sk/blaha-o-nicholsonovej-je-arogantna-a-pripomina-psychopata-matovica/, https://www.fakt24.sk/politika/9032-toto-blaha-nerozchodi-drsny-odkaz-od-nicholsonovej-mas-mastne-vlasy-potrebujes-sedativum-a-exorcistu
  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články