utorok, 7 decembra, 2021

Šokujuce odhalenie? EX-SISkár má vážne podozrenia: „Žiadam Kollára aby zverejnil krvný test na prítomnosť kokaínu po nehode a rovnako ako aj rozbor krvi spolucestujúcej…“

Posledné články

Šokujuce odhalenie? EX-SISkár má vážne podozrenie: „Žiadam Kollára aby zverejnil krvný test na prítomnosť kokaínu po nehode a rovnako ako aj rozbor krvi spolucestujúcej…“

Byvalý SIS-kár a v súčasnosti člen OZ Prinášame nádej Pavol Forisch vyzval Borisa Kollára aby zverejnil krvný test na kokaín.

Foto N – Peter Kováč

Celé vyjadrenie Ex-SISkara Forisch

Kollár a jeho spolucestujúca Misska

Táto dievčina je tá vizážistka čo ju Boris Kollár viezol štátnou limuzínou údajne do lekárne … ale údajne boli niekde inde… takže klamú…

Autor: TASR, Jakub Kotian

Vyzývam ministra vnútra a šéfa úradu ochrany ústavných činiteľov, aby zverejnil trasu cesty, kde bol Kollár s touto dievčinou a dychovú skúšku šoféra po nehode alebo rozbor z odberu krvi.

Miroslava Fabušová sa venovala modelingu aj vizážistike.
Zdroj: instagram

Príslušníci PZ, šofér aj ochrankár by mali byť predvolaný na vyšetrenie na polygrafe ohľadom trasy cesty užívania alkoholu a drog.

Žiadam aj samotného Borisa Kollára aby zverejnil krvný test na prítomnosť kokaínu po nehode a rovnako ako aj rozbor krvi spolucestujúcej.

Viem, prečo sa to pýtam.

Vyjadril sa Pavol Forisch

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články