Image default
Nezaradené

Šokujúce: Harabin to v diskusnej relácii poriadne roztočil

Šokujúce: Harabin to v diskusnej relácii poriadne roztočil

Šokujúce: Harabin to v diskusnej relácii poriadne roztočil
Šokujúce: Harabin to v diskusnej relácii poriadne roztočil

 

Prezidentské voľby sú čoskoro za dverami a diskusné relácie čoskoro finišujú. Jedna z poslednej diskusnej relácii si určite želala veľkú sledovanosť aj vďaka najsilnejším favoritom volieb. Do diskusnej relácie pozvali Čaputovú, Śefčoviča, Kotlebu a Harabina. Práve tento súboj mal byť akou si čerešničkou na torte za všetkými diskusnými prezidentskými špeciálmi, ktoré sa odvysielali na Markíze.

Bolo aj na, čo pozerať. Išlo predovšetkým o súboj Štefana Harabína vs Maroša Šefčoviča. Práve podľa Harabina by mal Šefčovič odstúpiť a ospravedlniť sa občanom a strane Smer, ktorých Európsky diplomat podviedol.

Harabin v priamom prenose ostro skritizoval Šefčoviča, že už 19 rokov podvodne používa titul Doktor. Šefčovič tvrdí, že mu to fakulta nostrifikovala.

Šefčovič v relácii priniesol Harabinovi diplom, aby vyvrátil všetky možné špekulácie. Harabin však v relácii trval na svojom a išiel, ako neriadená strela.

Šokujúce: Harabin to v diskusnej relácii poriadne roztočil

“Pán Šefčovič hlasoval 2 krát. Hlasoval za povinné kvóty, čo je v rozpore s únijním právom a hlasoval za smernicu o zbraniach a strelive. Pán Šefčovič prisahal na Európsku úniu. Nie na Slovensko. Pán Šefčovič sa evidentne snaží, aby neplatilo právo veta a Bruselské elity by dostali migrantov na Slovensko” Reagoval na odpovede, ale aj na povinné otázky moderátora TV Markíza Michala Kovačiča

Po úvode však prišiel náhly zvrat a Štefan Harabin tvrdo skritizoval diplomata Šefčoviča.

“Pán redaktor ja sa ešte vrátim k pánovi ne doktorovi Šefčovičovi. Tvrdím zodpovedne, že pán Šefčovič podvodne užíva titul a mal by sa tým zaoberať generálny prokurátor a dúfam, že sa ešte v tejto kampani vzdá” reaguje ostro na kandidáta Šefčoviča.

Relácia sa sa pomaličky blížila ku koncu a Harabin nebol nikomu dlžný a pomenoval dvojicu kandidátov Siamskými dvojičkami.

“Čaputová a Šefčovič sú ako Siamské dvojičky. Oni dokonca jeden druhého budú voliť. Pán Šefčovič, ako liberál a milovník migrácie zrazu šokujúco objavil cirkev a tradičnú rodinu”

Štefan Harabin si tak v relácii zachoval svoju ostrú tvrdosť a razantnosť, ktorú dlho prezentoval vo svojich domácich videách, kde komentoval aktuálne dianie v Slovenskej, ale aj zahraničnej politike.

Zdroj: https://www.facebook.com/harabinstefan/videos/2289347114680637/?v=2289347114680637, https://www.youtube.com/watch?v=ZnwFWx8S2E0,

 

Súvisiace články

Kokaín a stabilizátory nálady v jedle? Aj to nájdete vo vašej strave

Daniel

Ako dopadlo stretnutie Macrona a Kisku?

Andrej

Marxistická filozofia – KARL MARX

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..